Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Smetanová cukrárna, a.s. Praha, Dolní Měcholupy

Výroba dortů, zákusků, minidezertů, lahůdek, salátů, chlebíčků a pomazánek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028899
Praha, Dolní Měcholupy

Cukrárna Venezia Kladno

Cukrárna Venezia Kladno. Provoz italské cukrárny s vlastní výrobou tradiční italské i bezlepkové zmrzliny, dortů a zákusků. V nabídce je více než 40 druhů kopečkové zmrzliny. Výroba svatebních dortů, více jak 100 druhů zákusků, dezertů a moučníků. V letním období možnost posezení na venkovní zahrádce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028818
Kladno

Cukrárna Angelo Ostrava, Zábřeh

Cukrárna Angelo Ostrava, Zábřeh. Provozujeme cukrárnu. U nás si vyberete ze široké nabídky zákusků, dortů, více jak 10 druhů zmrzliny, domácích limonád, ledových čajů a kávy. Cukrárna - nabídka cukroví, dezertů a sladkostí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028732
Ostrava, Zábřeh
Sponzorované odkazy:

Cukrárna Evelína Praha, Smíchov

Cukrárna Evelína Praha, Smíchov. Vyrábíme a prodáváme atypické dorty a zákusky s možností rozvozu do domu. V nabídce máme firemní dorty, dorty s fotografií, sportovní dorty, narozeninové dorty, svatební dorty, dorty z lásky, slané speciality a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028669
Praha, Smíchov

Cukrárna Máslové Trubičky Znojmo

Cukrárna Máslové Trubičky Znojmo. Výroba a prodej cukrářských zákusků včetně přípravy dortů na zakázku. Nabízíme tradiční a mini zákusky, dále rolády, řezy, dorty, speciality a další cukrovinky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028598
Znojmo, Kasárna 46

Rendl - Výroba sladkého i slaného pečiva, chleba, cukrářských výrobků Sušice

Nabídka tradiční řemeslné výroby pečiva. Výroba sladkého i slaného pečiva, chleba, cukrářských výrobků, dortů na zakázku a rautových zákusků. Pečení vánočního cukroví na objednávku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028512
Sušice II

Cukrářská a pekařská, s.r.o. Smržovka

Cukrářská a pekařská, s.r.o. Smržovka Výroba a prodej zákusků, dortů, minizákusků, svatebních koláčků a svatebních dortů. Možnost objednávek do 20 hod. na záznamník. Rozvoz 6 dní v týdnu po dohodě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028305
Smržovka

Cukrovinkový svět Hodonín

Cukrovinkový svět Hodonín. Prodej a distribuce cukrovinek. Široký sortiment želatinových sladkostí například medvídci, hadi, pendreky ovocné i z lékořice, čokoládové figurky, marcipán a další. Vše česká výroba.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028303
Hodonín

Pekárna, cukrárna a kavárna Bakeshop Praha, s.r.o.

Pekárna, cukrárna a kavárna Bakeshop Praha, s.r.o. nabízející vlastní pečivo, dorty, sladkosti, saláty, polévky, quiche, sendviče, pomazánky, teplé a studené nápoje. Zajišťujeme také odvoz zboží k Vám domů, do Vaší kanceláře nebo na Vaši oslavu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028301
Praha, Staré Město

Buchal František, Dekorační ozdoby z cukru, s.r.o. Praha

Buchal František, Dekorační ozdoby z cukru, s.r.o. Praha. Výroba ozdob z marcipánu, glazury a čokolády, atypické dorty na objednávku (firemní dorty, dětské dorty, narozeninové dorty a svatební marcipán - dorty). Nabízíme dorty z fotografie na jedlém papíru, marcipánové figurky, ozdoby a výrobky z marcipánu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028299
Praha, Čakovice
Sponzorované odkazy:

Národní kavárna Praha, Staré Město

Kavárna se těšila přízní velikánů jakými byli např. Karel Čapek, S.K. Neumann, Jaroslav Seifert, Vladislav Vančura, či Voskovec s Werichem. Svůj šálek kávy zde usrkával i Jan Masaryk. Po rekonstrukci v letech 2013 a 2014 navázala na prvorepublikovou tradici kavárenství v Čechách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028297
Praha, Staré Město

Movies Bar Club - Bary a kavárny Praha, Holešovice

Cocktail bar, music club a restaurace s hvězdami zlaté éry českého a světového filmu. Naše prostory nabízejí pohodovou atmosféru na soukromé, ale i firemní party.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028295
Praha, Holešovice

Kavárna Pasáž Ostrava

Provozujeme café bar v orientálním stylu s možností objednání vodních dýmek s tabáky Al fakher, Bahara a Nakhla. Nabízíme různé kávové speciality italské značky Illy, míchané koktejly, točí se zde i pivo Ostravar a Stella artois.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028293
Ostrava, Moravská Ostrava

Bar Tečka Praha, Smíchov - kavárna

Bar Tečka Praha, Smíchov - kavárna. Provozujeme internetovou kavárnu. Nabízíme teplé i studené nápoje a zákusky. K dispozici je Wi-Fi připojení, fotbálek a šipky. Bary a kavárny - nabídka širokého sortimentu káv a míchaných koktejlů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028291
Praha, Smíchov

Kavárna Šálek kávy Čáslav - Bary a kavárny

Kavárna Šálek kávy Čáslav - Bary a kavárny. Provozujeme kavárnu s nekuřáckým interiérem, který je vhodný i pro maminky s dětmi. K dispozici je venkovní zahrádka pro odpočinek na čerstvém vzduchu i Wi-Fi připojení pro pohodlné splnění pracovních povinností a k tomu čerstvě pražená káva.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028289
Čáslav-Staré Město

Kavárna Janová

Kavárna Janová. Provozujeme kavárnu s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, kávy, tabákových výrobků či slaných pochutin. K dispozici je jukebox, Wifi připojení a satelitní LCD televize. Dále pořádáme narozeninové, kulturní i společenské akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028287
Janová 88

Popocafepetl Café-Bar Praha, Nové Město

Provoz baru a kavárny. Nabídka míchaných nápojů, koktejlů, drinků, kávy a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozci je WiFi připojení, salónek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028285
Praha, Nové Město

Kavárna Babeta Třeboň

Kavárna Babeta Třeboň. Provoz kavárny s cukrárnou. Nabídka italské zmrzliny, pohárů a zákusků. Možnost posezení na venkovní terase.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028283
Třeboň II

Kavárna Pompadour Praha, Hlubočepy

Kavárna Pompadour Praha, Hlubočepy. Provoz kavárny s nabídkou teplé i studené kávy, mléčných koktejlů, nealkoholických i alkoholických nápojů, vína, toastů a pohárů. Bary a kavárny - nabídka širokého sortimentu káv a drinků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028276
Praha, Hlubočepy

Caffé Bar Dieci Brno - kavárna

Caffé Bar Dieci Brno - kavárna. Caffe cocktail bar. Alkoholické i nealkoholické koktejly, nápoje, čaje, kávy a vína. Točená piva Lobkowicz a Páter. Možnost pořádání soukromých akcí a večírků. V letních měsících je k dispozici venkovní zahrádka. Kapacita kavárny cca 70 osob a venkovní zahrádky cca 30 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028157
Brno-město
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|