Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

FORTYS PIZZA, s.r.o. Hradec Králové - kvalitní pizzy

FORTYS PIZZA, s.r.o. Hradec Králové - kvalitní pizzy. Specializujeme se na přípravu kvalitní pizzy, ke které nabízíme i nápoje a jejich rozvoz zdarma. Dodání pizzy za použití čerstvých a vždy vysoce kvalitních surovin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959117
Hradec Králové

FORTYS PIZZA, s.r.o. Brno - kvalitní pizzy

FORTYS PIZZA, s.r.o. Brno - kvalitní pizzy. Specializujeme se na přípravu kvalitní pizzy, ke které nabízíme přílohy i nápoje a jejich rozvoz zdarma. Dodání pizzy za použití čerstvých a vždy vysoce kvalitních surovin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959115
Brno, Královo Pole

FORTYS PIZZA, s.r.o. Ostrava - kvalitní pizzy

FORTYS PIZZA, s.r.o. Ostrava - kvalitní pizzy. Specializujeme se na přípravu kvalitní pizzy, ke které nabízíme přílohy i nápoje a jejich rozvoz zdarma. Dodání pizzy za použití čerstvých a vždy vysoce kvalitních surovin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959113
Ostrava, Poruba
Sponzorované odkazy:

Alforno Focacceria Italiana - pizza, lasagne

Nabízíme atmosféru pravé italské focaccerie a autentickou italskou kuchyní, která tvoří vše, co se peče – od pizzy přes lasagne a další těstoviny až po různé druhy masa a ryb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959111
Praha, Nové Město

Pizza Agnese - rozvoz a prodej České Budějovice

Pizza Agnese - rozvoz a prodej České Budějovice. Provoz pizzerie. Nabízíme pizzu z italských surovin. Rozvoz po městě zdarma. Platba kartou přímo u Vás doma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959109
České Budějovice 3

Pizza Art Svitavy - Pizzerie, rozvoz a prodej

Pizza Art Svitavy - Pizzerie, rozvoz a prodej. Provozujeme pizzerii. Nabízíme pizzy na rajčatovém základu i smetanovém základu o průměru 45 cm. Zajišťujeme rozvoz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2200886
Svitavy

Turbo pizza Poděbrady - Ivana Krejčíková

Provozujeme pizzerii. Nabízíme pizzu, hamburgery a americkou i italskou kuchyni včetně kávy a nápojů. Zajišťujeme rozvoz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2200802
Poděbrady

Pizzeria Pam Pam Ústí nad Labem

Pizzeria Pam Pam Ústí nad Labem. Pizzerie, rozvoz a prodej. Provoz pizzerie s nabídkou italské kuchyně. Možnost posezení na venkovní zahrádce. Další služby: Platba kartou, Zahrádka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2200463
Ústí nad Labem, Severní Terasa

Grosseto Marina, s.r.o. Praha - pizza, těstoviny, rizota, masa a sladké

Provozujeme restauraci a pizzerii. Nabízíme polévky, předkrmy, těstoviny, rizota, masa a sladké. Dále zajišťujeme velký výběr kvalitních vín a prodáváme dárkové poukazy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2200359
Praha

Pizzeria ViTo Slušovice

Pizzeria ViTo Slušovice. Provozujeme pizzerii. Pizzerie - rozvoz a prodej.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2199709
Slušovice
Sponzorované odkazy:

Pizzeria La Strada 2 - Pizzerie, rozvoz a prodej

Pizzeria La Strada 2 Pizzerie, rozvoz a prodej. Pizzerie s mnohaletou tradicí a zkušenostmi. Pizzu děláme ručně dle vlastních receptur. Poskytujeme rozvoz a osobní odběr pizzy, těstovin a salátů. Dále prodáváme alkoholické i nealkoholické nápoje.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2199248
Zlín

Pepinova pizza Hranice IV-Drahotuše

Pepinova pizza Hranice IV-Drahotuše. Provozujeme ubytování v menším penzionu o 4 pokojích. Levné ubytování. Najdete u nás také pizzerii a čínskou kuchyni. Nabízíme rozvoz pizzy. Zajistíme oslavy, rauty, večírky, firemní akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2199141
Hranice IV-Drahotuše

PIZZA ROMA Tábor - Pizzerie, rozvoz a prodej

Provozujeme pizzerii s nabídkou skvělé pizzy a vynikajícího gyrosu. Další služby: Wi-Fi, Platba kartou, Nekuřácký prostor, Parkoviště.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2199065
Tábor

PizzaFabbrica Mladá Boleslav - pizzerie

PizzaFabbrica Mladá Boleslav - pizzerie. Pizzerie vám přináší pizzu výjimečnou svou bohatostí a vyváženou chutí. V naší prodejně nabízíme také oblíbený Bubble-Tea a řadu vychlazených nápojů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2199013
Mladá Boleslav II

Pizzeria FIGO restaurant Praha, Troja

Pizzeria FIGO restaurant Praha, Troja. Pizzeria vám nabízí široký výběr originálních pizz, těstovin, domácích noků a šťavnatých italských specialit ve stylové restauraci se slunečnou terasou na rozhraní Troji a Kobylis. Rozvoz pizz a ostatních pokrmů zdarma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2198920
Praha, Troja

Pizzerie Třeboň, nabídky pizzy Top-Spin

Provozujeme pizzerii s nabídkou jídel italské kuchyně. K dispozici je bowling, bezdrátové připojení k internetu a zahrádka v letních měsících. Poskytujeme rozvoz jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1809242
Třeboň I

Pizzeria & Restaurant Sonno Di Forno Praha

Pizzeria & Restaurant Sonno Di Forno Praha. Pizzeria s pestrou nabídkou nejen italských jídel. Nabízíme Vám 70 míst v členitém prostoru i s nekuřáckými salonky s dětským koutkem a velkou letní zahradu. Důraz klademe na poctivou italskou kuchyni, polední hotovková menu a víkendové nabídky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1809114
Praha, Vysočany

Pizza Presto 63 - pizzy, gyros, saláty, pastu, polední menu

Provozujeme stylově zařízený Pizza fast-food v centru města. Nabízíme pizzy, gyros, saláty, pastu, polední menu, denní akce v odpoledních hodinách, rozvoz pizzy a hotových jídel. Denně otevřeno do ranních hodin. Každý den je jiná pizza.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1808881
Praha, Vinohrady

Pizzerie Da Claudio Ostrava - Italská pizzerie a restaurace

Pizzerie Da Claudio Ostrava - Italská pizzerie a restaurace. Italská pizzerie a restaurace Vám nabízí pizzu pečenou na dřevě v kamenné peci, domácí těstoviny, gnocchi a mnoho jiného. Provozovna je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, má bezbariérový přístup a v letních měsících rozsáhlou zahrádku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1808737
Ostrava, Moravská Ostrava

Restaurace Carmelita - Pizzerie, rozvoz a prodej pizzy

Široká nabídka jídel italské kuchyně, pizzy pečené na dubovém dřevě, těstoviny, saláty. Posezení na letní zahrádce. Možnost pořádání oslav, večírků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1808587
Praha, Malá Strana
1 2 > >|