Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Rovensklípek Brno kvalitní přívlastkové víno z Moravy

Rovensklípek Brno - kvalitní přívlastkové víno z Moravy. Nabízíme prodej vín za ceny jako e-shop, vyrábíme kvalitní přívlastkové víno z Moravy bílé, růžové a červené. V nabídce naleznete přívlastkové víno, víno sudové, bílé, červené, růžové. Stylová a útulná nekuřácká vinárna nabízí příjemné posezení. Pravidelné degustace a hudební večery, živá...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959415
Brno, Chrlice

Vinný sklep Tvrdonice - kvalitní vína z Jižní Moravy

Vinný sklep Tvrdonice - kvalitní vína z Jižní Moravy. K posezení v klasickém kvelbeném sklepě je připraveno 40 míst. Dalších 90 míst k sezení je v patře budovy, kde se nachází restaurace s barem a tanečním parketem. Archiv je plný kvalitních vín Jižní Moravy. Nabízíme pořádání svateb, oslav, večírků, narozenin, prezentací a firemních akcí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959413
Tvrdonice

Vinárna Jorika Plzeň

Vinárna Jorika Plzeň, Provozujeme restauraci a vinárnu s velkým výběrem vína. Nabídka teplé i studené kuchyně. Pořádáme narozeniny, svatby, firemní školení a jiné akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957841
Plzeň, Doubravka
Sponzorované odkazy:

Vinárna U Palečka Praha, Vinohrady

Vinárna U Palečka Praha, Vinohrady, provoz vinárny a restaurace. Nabídka teplých i studených jídel, denního menu, vín, točeného piva a dalších nápojů. K dispozici je venkovní zahrádka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957837
Praha, Vinohrady

Restaurace a vinárna U Mansfelda Plzeň

Restaurace a vinárna U Mansfelda Plzeň, Provozujeme restauraci a vinárnu s nabídkou tradiční české i mezinárodní kuchyně, zvěřinových specialit, tuzemských i zahraničních vín. K dispozici je Wifi připojení či venkovní terasa. Pořádáme rauty, recepce, bankety, prezentace, firemní akce, semináře, svatby či soukromé oslavy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957835
Plzeň, Vnitřní Město

Vinárna U Venouše - sudová kvalitní vína z jižní Moravy

Provozujeme vinárnu s vinotékou s posezením pro 40 hostů. Nabízíme jídla studené kuchyně. Prodáváme lahvová i sudová vína. Jakostní sudová kvalitní vína z jižní Moravy, široký výběr jakostních a přívlastkových vín ve vinotéce. Možnost pořádání oslav, večírků a akcí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205710
Praha, Vinohrady

Nevinná vinárna Most - nabídka kvalitních lahvových vín

Nevinná vinárna Most nabídka kvalitních lahvových vín. Ve sklepních prostorách naší restaurace provozujeme vinárnu s širokým výběrem vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205651
Most

Kamenný sklípek u Juráků Uherské Hradiště

Kamenný sklípek u Juráků Uherské Hradiště, Sklípek s širokou nabídkou rozlévaných zemských i přívlastkových vín - 150 druhů lahvových vín nejen ze Slovácka. K dispozici je salonek pro 30 osob. Nabízíme také Liptovské sýry, škvarky, domácí paštiku a také nealkoholické nápoje, mošty, destiláty, čaje a svařené víno a další pochutiny k vínu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205521
Uherské Hradiště

Šindlerův dvůr, s.r.o. posezení ve vinárně, vinném sklípku

Nabízíme posezení ve vinárně, vinném sklípku a restauraci s nabídkou teplé i studené kuchyně. K dispozici je letní zahrádka a koutek pro děti. Dále je možnost pořádání společenských akcí. Podáváme tradiční českou kuchyni včetně specialit.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205479
Krmelín

Vinárna U Divocha Most

Vinárna U Divocha Most Nabízíme vína naší výroby v nekuřáckém prostředí s možností degustace a občerstvení. Kapacita vinárny je 25 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205434
Most
Sponzorované odkazy:

Vinařství Nechory - Výroba a prodej vín přívlastkových vín

Výroba a prodej vín přívlastkových vín (pozdní sběry, výběry z hroznů). Bílá vína: Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Muškát Ottonel, Sauvignon, Tramín červený, Rulandské šedé; růžová vína: Rulandské modré Rosé a Cabernet Sauvignon rosé; červená vína: Cabernet Sauvignon, Rulandské modré, Dornfelder.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205393
Prušánky

Hustopečský sklípek a penzion u Radů

Hustopečský sklípek a penzion u Radů Provozujeme rodinný nekuřácký vinný sklep s kapacito 80 osob. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí, rodinných oslav, svatebních hostin, promocí, rautů, degustací vín a podobně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205339
Hustopeče

Vinotéka Bohemia Sekt Starý Plzenec

Specializujeme se na prodej šumivých a odrůdových vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205294
Starý Plzenec

Vinograf Wine Bar Praha, Nové Město

Vinný bar se specializací na evropská vína, Nabídka drobného občerstvení, sommelierského servisu pro gastronomii, obědového menu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2203980
Praha, Nové Město

Pálavská vinárna Praha, Bubeneč

Pálavská vinárna Praha, Bubeneč Nabízíme posezení v nekuřácké vinárně. Pořádáme degustace vín. Prodáváme stáčená i lahvová vína z vinařské oblasti Pálava. Naleznete u nás Veltlínské zelené, Chardonnay, Muškát moravský, Tramín červený, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský a další odrůdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2203926
Praha, Bubeneč

Vinařství Herůfek - prodej lahvového i sudového vína

Jsme rodinné vinařství zabývající se výrobou jakostních a přívlastkových vín, které je součástí Velkopavlovické vinařské podoblasti. Zabýváme se výrobou a prodejem lahvového i sudového vína. Nabízíme bílé i červené odrůdy. Zajišťujeme posezení ve vinném sklepě s pohoštěním a ubytováním.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933254
Zaječí

Vinařství Maláník - Osička s.r.o. Zpracování hroznů vinné révy, příprava vína

Zpracování hroznů vinné révy, příprava vína a jeho prodej. Nabídka degustací. Poskytujeme také ubytování v penzionu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933178
Mikulčice 261

Vinařství Tomanovský - Vinařství ze Slovácka Petrov

Vinařství ze Slovácka, které navazuje na tradici několika vinařských rodin z Petrova obhospodařuje cca 1 ha vinic v oblasti Bílých Karpat. Filozofie vinařství je založena na šetrném zpracování hroznů a minimalizaci použití chemických prostředků. Degustačním prostorem jsou vinné sklepy Petrov-Plže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933087
Petrov 465

Vinárna - VÍNKO a jiné dobroty Brno, Mokrá Hora

Prodej sudových a láhvových vín z moravských vinařství. K dispozici je vnitřní i venkovní posezení. Pořádání akcí. K vínu nabízíme čerstvé vážené oříšky, olivy a olivové koktejly ze Španělska, brambůrky, tyčinky a jiné. V zahradě je i hřiště pro děti. Točené pivo Bernard, piva z malých pivovarů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933018
Brno, Mokrá Hora

Rodinné vinařství Mikulenkovi - Pod Třešňovkou

Rodinné vinařství Mikulenkovi - Pod Třešňovkou, Vyrábíme a prodáváme naše víno. Nabízíme degustaci vín, pohoštění a teplá domácí jídla.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932929
Velké Žernoseky 17
1 2 > >|