Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Jídelna Zdravěnka - Provoz jídelního stravování Teplice

Jídelna Zdravěnka - Provoz jídelního stravování Teplice. Nabídka hotových jídel, obědů, domácího pečiva a nápojů. Denně velká nabídka hotových jídel. Dále je k dispozici i kavárna s příjemným posezením.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959131
Teplice

Gyros, Gr řecké speciality

Gyros, Gr řecké speciality. Provoz rychlého občerstvení s řeckými specialitami. Nabídka gyrosu, masových specialit, a salátů. Posezení v nekuřáckém prostředí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959128
Praha, Smíchov

Jídla pod nos Praha, Braník

Jídla pod nos Praha, Braník. Rozvoz hotových jídel. Vaříme několik druhů jídel podle klasických i moderních receptur. Rozvoz jídel - výroba a rozvoz jídel na objednání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957833
Praha, Braník
Sponzorované odkazy:

Plzeňské stravování s.r.o.

Plzeňské stravování s.r.o. - nabízíme jídelní stravování pro firmy i jednotlivce. Zajistíme provoz firemních kantýn a jídelen. Dovoz a rozvoz obědů v regionu od 3 ks a více. Objednávka nutná den předem. Zajistíme catering na firemních akcí, oslav i jiných příležitostí. Denně nabízíme pestrý výběr z více jak 20 druhů jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957831
Plzeň, Jižní Předměstí

Dáme Jídlo Praha, Libeň

Dáme Jídlo Praha, Libeň, Jsme nejjednodušší způsob, jak zahnat hlad. Rozvážíme z více než 1500 restaurací a 150 měst. Garantujeme rychlý rozvoz, stejné ceny jídla jako v restauracích, snadné objednání a garanci spokojenosti. Platit můžete kartou, hotově nebo stravenkami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957829
Praha, Libeň

Jídelna u Moniky - knedlíky, nudle, sladké sezerty, koláče, dorty, buchty

Vaříme převážně českou kuchyni, vše domácí výroby. Nabízíme knedlíky, nudle, sladké sezerty, koláče, dorty, buchty a žádně polotovary. Komfort Vám zajistíme obsluhou a hlavně domácími nápoji - zázvorové, mátové a limetkové limonády a ledové čaje. V zimních měsících pořádáme pravidelné vepřové hody.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202628
Litoměřice, Předměstí

Restaurační jídelna Gurmet Praha, Holešovice

Restaurační jídelna Gurmet Praha, Holešovice. Provoz restaurační jídelny. Nabízíme domácí sladkosti, dále saláty, nealkoholické nápoje, džusy, kávu. Jídlo je možné zabalit do krabiček. V případě zájmu jídla rozvážíme do firmy či kanceláře. Dále poskytujeme možnost pořádání oslav dle požadavků klienta.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202566
Praha, Holešovice

Secret of Raw, s.r.o. - dorty, zákusky, snacky a rychlá jídla Praha

Secret of Raw, s.r.o. - dorty, zákusky, snacky a rychlá jídla Praha. Provozujeme raw food restauraci zaměřující se na syrovou stravu. Nabízíme dorty, zákusky, snacky a rychlá jídla. Jídla i rozvážíme. Zajistíme catering pro soukromé i firemní akce. Pořádáme kurzy přípravy jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202521
Praha, Žižkov

Veřejná jídelna Český rozhlas Plzeň, Jižní Předměstí

Výroba a rozvoz teplých i studených jídel do firem a institucí. Dále nabízíme výrobu jídel pro restaurace a pro mimořádné akce. Poskytujeme cateringové služby a pořádáme rauty. Provozujeme i vlastní jídelnu. Vaříme bez chemických přísad.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202480
Plzeň, Jižní Předměstí

Gusto Giusto - domácích těstovin, salátu, ryb, hamburgerů, moučníku

Gusto Giusto Provoz pizzerie s nabídkou domácích těstovin, salátu, ryb, hamburgerů, moučníku a nápojů. Nabídka rozvozu až do domu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202440
Praha, Střížkov
Sponzorované odkazy:

Kašpárkova hasičárna - tortilly, čínské nudle, minutky, burgery, chlebíčky, saláty

Kašpárkova hasičárna - tortilly, čínské nudle, minutky, burgery, chlebíčky, saláty, Provozujeme nekuřáckou restauraci a pizzerii s možností rozvozu. Připravujeme denní menu. Podáváme lahvová i čepovaná vína. Dále nabízíme těstoviny, tortilly, čínské nudle, minutky, burgery, chlebíčky, saláty a další. K dispozici je dětský koutek. Možnost pořádání...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202390
Opava, Kateřinky

Sushikko Ostrava, Moravská Ostrava - milujeme sushi

Polední menu u nás a rozvoz sushi v Ostravě a okolí. Nevšední dárek při oslavách, na večírky, nebo firemní akce. Čerstvé sushi na čas dovezeme až k Vám. Hůlky, wasabi a zázvor vždy zdarma. Sushi připravujeme až těsně před dodáním, garantujeme čerstvost ryb a originálních surovin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202329
Ostrava, Moravská Ostrava

Pizza Chacharova Ostrava - Rozvoz pizzy, těstovin, salátů

Pizza Chacharova Ostrava - Rozvoz pizzy, těstovin, salátů, Rozvoz pizzy, těstovin, salátů, bezmasých, kuřecích či vepřových jídel i nápojů. Dodáváme polední menu. Rozvážíme halušky se zelím a slaninou, mexické fazole s vepřovým masem, tortilly, BBQ Wings, kuřecí řízek, smažené tvarůžky, hermelín, sýr a žampióny. Nabízíme tatarku, kečup a chilli...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202275
Ostrava, Dubina

Stravování Kučera, s.r.o. Peruc - Rozvoz jídel, výroba a rozvoz jídel

Zabýváme se veřejným stravováním. Rozvážíme obědy až do domu zákazníka, dovážíme stravování pro jednotlivé zaměstnance přímo do firmy, zajišťujeme dovoz většího množství obědů ve várnicích. Připravíme občerstvení pro oslavy a večírky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202223
Peruc 444

Restaurace Proč NE... Hrabyně - rozvoz jídel

Provozujeme restauraci a nabízíme rozvoz jídel. Restaurace je nekuřácká a poskytuje bezbariérový přístup i cateringové služby. K dispozici je WiFi připojení. Prodej sudového piva a pronájem chlazení. Pořádáme zabijačkové hody, diskotéky a další akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202148
Hrabyně 192

Pizza - Grill Na Cestě Nová Paka

Provozujeme nekuřáckou restauraci s rozvozem jídel. Připravujeme pizzu, domácí hovězí hamburgery, zapékané sendviče, plněné tortily a další. K dispozici je vlastní výroba omáček a dresinků. Používáme pálivé papriky Habanero a Moruga Trinidad Scorpion. Podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932181
Nová Paka

PIZZA NA ZAVOLANOU Praha, Radotín

PIZZA NA ZAVOLANOU Praha, Radotín. Vyrábíme pizzu z čerstvých a kvalitních surovin, kterou prodáváme na našich provozovnách. Rozvoz pizzy zdarma v lokalitách Praha Modřany a okolí, Praha Radotín a okolí. Kromě pizzy nabízíme saláty, domácí tiramisu, chléb, bylinkové máslo, nápoje.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1931775
Praha, Radotín

Pizza Ristorante Tinito Lovosice

Pizza Ristorante Tinito Lovosice. Provoz pizzerie s nabídkou italských jídel, denních menu, specialit a míchaných nápojů. Zajištění rozvozu jídel v přepravních miskách. Nekuřácký prostor je zajištěn pouze v době podávání obědů. Dále je k dispozici plazmová televize.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1931670
Lovosice

Gurmán Pizza - Nabízíme rozvoz pizzy Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme rozvoz pizzy o ∅32cm a ∅45cm, těstovin, salátů, bezmasých, kuřecích či vepřových jídel i nápojů. Rozvoz, úsměv a veškeré obaly zdarma. Rozvážíme: Frýdlant nad Ostravicí a okolí. Express pizza u nás osobně na provozovně cca 20 minut.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1931557
Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant

Jídelna Hodoňanka - nabídka čerstvých salátů, masa a příloh

Provozujeme nekuřáckou jídelnu s nabídkou čerstvých salátů, masa a příloh. Dále podáváme dezerty a zajišťujeme rozvoz jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1931467
Ostrava, Mariánské Hory
1 2 > >|