Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Café bar Černigov kavárna Hradec Králové

Café bar Černigov kavárna Hradec Králové. Hotelová kavárna s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Bary a kavárny nabídka širokého sortimentu káv a drinků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959099
Hradec Králové, Pražské Předměstí

Coffee & bar Sapfó Praha, Vinohrady

Coffee & bar Sapfó Praha, Vinohrady. Provozujeme gay friendly kavárnu s čerstvě praženou kávou z lokální pražírny. Můžeme Vám nabídnout míchané koktejly, výborné francouzské víno a něco malého k snědku. Prostory se dají využít k soukroumým oslavám s možností rautu, k prodejním výstavám.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959097
Praha, Vinohrady

Kavárna Kristián, Kavárna Praha

Kavárna Kristián. Provozování kavárny a baru. Nabídka alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů, kávy Lucaffé, netradičního piva značky Žatec, pizzy a sendvičů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957809
Praha, Bubeneč
Sponzorované odkazy:

HANGAR BAR PRAHA

HANGAR BAR PRAHA. Provoz cocktail baru, music clubu a restaurace s originální atmosférou letectví 40.- 60. let minulého století. Možnost pořádání oslava narozenin nebo rozluček se svobodou. V hudebním klubu hraje DJ pop, rock a dance hity.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957807
Praha, Josefov

Retro Cafe Bar - Karlovy Vary

Retro Cafe Bar. Restaurace, kavárna i bar v retro stylu 50.-70. let přímo v centru města Karlovy Vary. Nabízíme speciality nejen české kuchyně, obědy i večeře, saláty, těstoviny a dezerty, kávu Segafredo, koktejly a míchané nápoje. Během týdne obědové polední menu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957805
Karlovy Vary

Národní kavárna Praha, Staré Město

Kavárna se těšila přízní velikánů jakými byli např. Karel Čapek, S.K. Neumann, Jaroslav Seifert, Vladislav Vančura, či Voskovec s Werichem. Svůj šálek kávy zde usrkával i Jan Masaryk. Po rekonstrukci v letech 2013 a 2014 navázala na prvorepublikovou tradici kavárenství v Čechách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028297
Praha, Staré Město

Movies Bar Club - Bary a kavárny Praha, Holešovice

Cocktail bar, music club a restaurace s hvězdami zlaté éry českého a světového filmu. Naše prostory nabízejí pohodovou atmosféru na soukromé, ale i firemní party.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028295
Praha, Holešovice

Kavárna Pasáž Ostrava

Provozujeme café bar v orientálním stylu s možností objednání vodních dýmek s tabáky Al fakher, Bahara a Nakhla. Nabízíme různé kávové speciality italské značky Illy, míchané koktejly, točí se zde i pivo Ostravar a Stella artois.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028293
Ostrava, Moravská Ostrava

Bar Tečka Praha, Smíchov - kavárna

Bar Tečka Praha, Smíchov - kavárna. Provozujeme internetovou kavárnu. Nabízíme teplé i studené nápoje a zákusky. K dispozici je Wi-Fi připojení, fotbálek a šipky. Bary a kavárny - nabídka širokého sortimentu káv a míchaných koktejlů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028291
Praha, Smíchov

Kavárna Šálek kávy Čáslav - Bary a kavárny

Kavárna Šálek kávy Čáslav - Bary a kavárny. Provozujeme kavárnu s nekuřáckým interiérem, který je vhodný i pro maminky s dětmi. K dispozici je venkovní zahrádka pro odpočinek na čerstvém vzduchu i Wi-Fi připojení pro pohodlné splnění pracovních povinností a k tomu čerstvě pražená káva.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028289
Čáslav-Staré Město
Sponzorované odkazy:

Kavárna Janová

Kavárna Janová. Provozujeme kavárnu s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, kávy, tabákových výrobků či slaných pochutin. K dispozici je jukebox, Wifi připojení a satelitní LCD televize. Dále pořádáme narozeninové, kulturní i společenské akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028287
Janová 88

Popocafepetl Café-Bar Praha, Nové Město

Provoz baru a kavárny. Nabídka míchaných nápojů, koktejlů, drinků, kávy a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozci je WiFi připojení, salónek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028285
Praha, Nové Město

Kavárna Babeta Třeboň

Kavárna Babeta Třeboň. Provoz kavárny s cukrárnou. Nabídka italské zmrzliny, pohárů a zákusků. Možnost posezení na venkovní terase.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028283
Třeboň II

Kavárna Pompadour Praha, Hlubočepy

Kavárna Pompadour Praha, Hlubočepy. Provoz kavárny s nabídkou teplé i studené kávy, mléčných koktejlů, nealkoholických i alkoholických nápojů, vína, toastů a pohárů. Bary a kavárny - nabídka širokého sortimentu káv a drinků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028276
Praha, Hlubočepy

Caffé Bar Dieci Brno - kavárna

Caffé Bar Dieci Brno - kavárna. Caffe cocktail bar. Alkoholické i nealkoholické koktejly, nápoje, čaje, kávy a vína. Točená piva Lobkowicz a Páter. Možnost pořádání soukromých akcí a večírků. V letních měsících je k dispozici venkovní zahrádka. Kapacita kavárny cca 70 osob a venkovní zahrádky cca 30 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2028157
Brno-město

Café & Coctail bar Strada Chomutov

Café & Coctail bar Strada Chomutov. Provozujeme nekuřácký bar. Nabízíme několik druhů kávy a čajů, polední menu hotových jídel a sezónní minutková jídla. K dispozici je venkovní zahrádka s dětským koutkem a udržovaným pískovištěm a bezdrátové připojení k internetu. Pořádáme svatby, rodinné oslavy, firemní večírky a třídní srazy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1799787
Chomutov

Locál café & bar Praha - Bary a kavárny

Locál café & bar Praha - Bary a kavárny. Nabídka sicilské kávy Moak, čajů Twinings, Mesna a Dilmah, míchaných nápojů, salátů, toustů a pizzy, točeného piva Heineken, Hoegaarden a Leffe a žernoseckého vína. Pořádání hudebních večerů. Možnost pořádání firemních akcí, rodinných akcí, rautů a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1799706
Praha, Nové Město

Kavárna ESO Olomouc

Kavárna ESO Olomouc. V příjemném prostředí naší kavárny Vám nabízíme výborné ceny a zároveň velmi vysokou kvalitu čerstvých chlebíčků a baget, obložených talířů. Zákusky, dorty, rolády podle tradičních receptur je možné si objednat i domů. Přijďte si vychutnat výbornou kávu a kvalitní vína od vinaře z Jižní Moravy. Pro děti sladkosti, bonbony...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1799571
Olomouc

Bar Jak se sluší a patří Olomouc - kavárna Olomouc

Bar Jak se sluší a patří Olomouc - kavárna Olomouc. Přijměte pozvání do nového, moderního baru v samotném historickém centru Olomouce. Na počátku všeho však byla touha vytvořit příjemný bar světové úrovně a posílit tak barovou kulturu v naší zemi. V nabídce proto naleznete ty nejlepší druhy rumů, od kubánského Legendaria až po guadeloupský...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1799569
Olomouc

Odpočívárna Olomouc - Bary a kavárny v Olomouci

Odpočinek, jídlo, klidné posezení i poležení a taky WIFI TOČENÉ PIVO, ZDRAVÉ VAŘENÍ. Přijďte si vychutnat kávu připravenou alternativním způsobem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1799567
Olomouc
1 2 > >|