Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Aldente Trattoria e Vineria Italiana Praha, Staré Město

Aldente Trattoria e Vineria Italiana Praha, Staré Město. Restaurace je vším, čím má pravá italská trattorie být – nabízí útulný interiér, domácí atmosféru, příjemnou obsluhu a hlavně autentickou italskou kuchyni. Její základ tvoří široká škála domácích těstovin, ale také čerstvé ryby či různé úpravy hovězího a vepřového, které vozíme z Toskánska.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959126
Praha, Staré Město

Restaurace Černý medvěd Brno-město

Restaurace Černý medvěd Brno-město. Stylový restaurant v historickém centru města Brna. Nabízíme především českou kuchyni z čerstvých lokálních potravin, denní menu, sezónní speciality a moravská vína. V restauraci lze uspořádat raut, firemní, rodinné oslavy, svatby, promoce, zájezdy apod. Přijímáme rezervace na vánoční večírky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959122
Brno-město

Restaurace U Zpěváčků Praha, Nové Město

Restaurace U Zpěváčků Praha, Nové Město, restaurace s českou i mezinárodní kuchyní. Nabízíme pečená kolena, kachny, steaky, ryby, těstoviny, salátové mísy. Pokrmy pro vegetariány a vegany. Vína moravská, italská a jihoafrická. Točené pivo Gambrinus, Plzeň, Svijany a Krušovice.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957825
Praha, Nové Město
Sponzorované odkazy:

Restaurace U čerta Praha, Libeň

Restaurace U čerta Praha, Libeň - tradiční restaurace s českou i mezinárodní kuchyní na špičkové úrovni, skvělé pivo a to vše za dobrou cenu. Nabízíme obědy, večeře, jídlo s sebou, oslavy, večírky, sportovní přenosy, fotbálek, jukebox, šipky a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957823
Praha, Libeň

Restaurant u Macků Olomouc, Svatý Kopeček

Provozujeme restauraci. Široká nabídka jídel, společenské a firemní akce, svatby, večírky, rauty. Možnost venkovního posezení na zahrádce. V blízkosti zoologická zahrada a bazilika Minor. Parkoviště naproti restaurace. Letní grilování, zvěřinové hody, vepřové hody, večery s živou hudbou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202059
Olomouc, Svatý Kopeček

Hlučná samota Praha, Vinohrady

Hlučná samota Praha, Vinohrady, Restaurace v duchu hrabalových povídek, polední menu každý den, zvěřinové speciality, poctivá česká kuchyně, kachny, steaky, čerstvé těstoviny. WiFi, nekuřácký prostor, salónek či zahrádka. Pořádáme svatební hostiny, rauty, catering, firemní večírky, oslavy narozenin i posezení s přáteli.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202002
Praha, Vinohrady

NOVOMĚSTSKÝ PIVOVAR, spol. s r.o. Praha, Nové Město

NOVOMĚSTSKÝ PIVOVAR, spol. s r.o. Praha, Nové Město. Jsme typicky staročeská restaurace s minipivovarem. Nabízíme vlastní kvasnicové 11° pivo. Výborná česká kuchyně, pivní večery s živou hudbou. Exkurze pivovarem, firemní akce, letní terasa. Disponujeme kapacitou 400 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201878
Praha, Nové Město

Slezská Krčma Třinec, Lyžbice - Restaurace

Provozujeme staročeskou stylovou restauraci se zahrádkou, nekuřáckou části, wifi, bezbariérovým přístupem. Nabízíme domácí kuchyni, velký výběr specialit, steaků, salátů, pohárů a dalších pochutin. Možnost pořádání soukromých akcí, rodinných oslav, firemních večírků a rautů v netradičním prostředí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201776
Třinec, Lyžbice

Restaurace Pod hradem Buchlovice

Restaurace Pod hradem Buchlovice. Stylová restaurace zaměřená na tradiční českou a moravskou kuchyni s nabídkou regionálních vín a domácích limonád. Restaurace má kapacitu 48 míst. Zajistíme firemní a společenské akce, nebo uspořádáme svatební hostinu. V okolí můžete navštívit hrad Buchlov, zámek Buchlovice nebo kapli sv. Barbory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201691
Buchlovice

Pivnice U Čápa Brno, Veveří

Pivnice U Čápa Brno, Veveří. Provozujeme restauraci s nabídkou tankového piva, české a moravské kuchyně. K dispozici je zahrádka s kapacitou 50 míst a možnost sledování hokejových utkání. Připravujeme denní a sezónní menu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201577
Brno, Veveří
Sponzorované odkazy:

Restaurace Metropol České Budějovice

Restaurace Metropol České Budějovice, Restaurace nabízí rauty, bankety, catering, svatby, abiturienské večírky, konference, salonky, kavárnu, bary, společenský sál, sportbar, možnost grilování. Zajišťujeme rauty pro firmy, soukromé osoby i pro Vás doma. Možnost občerstvení a příjemného oddychu řidičům autobusů a jejich turistům.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201496
České Budějovice 6

U Dvou srdcí Praha, Malá Strana - Restaurace v Praze

Restaurace se nachází v samém srdci Malé Strany, v domě z roku 1358, který se dříve jmenoval U Dvou Srdců. Najdete nás mezi dvěma pražskými mosty - Karlovým mostem a Mánesovým mostem. Nabízíme českou i mezinárodní kuchyni. Masa včetně čerstvých ryb. Točíme světlé i tmavé pivo Budvar.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201355
Praha, Malá Strana

Restaurace Masné krámy České Budějovice

Restaurace Masné krámy České Budějovice. Legendární českobudějovická restaurace nabízí prvotřídní pivo z Budějovického Budvaru a výbornou českou kuchyni. Hosté mohou sledovat velkoplošné obrazovky a připojit se k bezdrátovému internetu. Kapacita pivnice je 190 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201282
České Budějovice 1

Staročeská restaurace Špejchar Praha, Horní Počernice

Naše kuchyně směřuje k staročeským a klasickým pokrmům jako jsou pečená kolena, kachny, žebírka, guláš nebo svíčková. Nabídnout Vám můžeme uspořádání svatby, narozenin, firemních večírků a jiných akcí. Kromě stálého jídelního lístku Vám nabízíme rautový stůl nebo různá jiná jídla na požádání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201135
Praha, Horní Počernice

RESTAURACE SENIMO Olomouc

RESTAURACE SENIMO Olomouc, U hotelu SENIMO je Vám k dispozici prostorná nekuřácká restaurace s příjemným posezením a kapacitou až 70 osob s možností venkovního posezení. Za příznivého počasí Vás rádi obsloužíme v naší venkovní zahrádce. Stoly vám rádi přichystáme dle Vašich potřeb. Nabízíme kvalitní, českou kuchyni, můžete si vybrat z našeho...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1810307
Olomouc

Restaurace Pod Lipami Olomouc

Restaurace Pod Lipami Olomouc. Zveme Vás do nově zrekonstruované restaurace, která nabízí jak nekuřácké tak i kuřácké prostory. Pivečko čepujeme ze sortimentu Plzeňského Prazdroje (Plzeň 12°, Gambrinus Excelent 11°, Gambrinus 10°) a také novinku Cider Kingwood. Od pondělí do pátku si můžete vybrat z pěti poledních menu již od 69,- Kč. O víkendu pro...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1810305
Olomouc

Restaurace U ČERVENÉHO VOLKA Olomouc

Restaurace U ČERVENÉHO VOLKA Olomouc, Restaurace v centru města, denní menu, na čepu 5 druhů piv, kuřácké a nekuřácké prostory, možnost akcí - promoce, svatby, letní zahrádka, sportovní přenosy. WIFI
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1810303
Olomouc

Restaurace Olomouc HOSPŮDKA U FLÓRY

Restaurace Olomouc HOSPŮDKA U FLÓRY. Polední menu, minutky. Zajistíme oslavy, promoce..., salonek 30 míst, restaurace 50, možnost parkování v objektu, letní restaurace 50 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1810301
Olomouc

Restaurace ARIGONE Olomouc

Restaurace ARIGONE Olomouc. Restaurace je situována do dvorního traktu domu ARIGONE. Jedná se o novou přístavbu, která je kompletně provedena ve dřevě. Celá restaurace je řešena dvouúrovňově a má celkem 120 míst k sezení, včetně salonku a letní terasy. Každý labužník určitě ocení krb, který umožňuje přípravu jídel na otevřeném ohni, klimatice. V...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1810286
Olomouc

Restaurace JALTA Olomouc

Restaurace JALTA Olomouc. Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě vstřícného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli gurmánským zážitkem. Uvítá Vás...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1810155
Olomouc
1 2 > >|