Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

VÍNO HRUŠKA - Vinotéka a Vinný bar Rosé

Rádi Vás přivítáme v naší značkové vinotéce s posezením na Vinohradech. Těšit se můžete na skvělé víno z Blatničky z rodinného vinařství Víno Hruška. Svým blízkým můžete udělat radost našimi dárkovými balíčky a pískováním na přání. Pořádáme i pravidelné degustace a soukromé i firemní večírky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959824
Praha, Vinohrady

ZNOVÍN ZNOJMO - vinotéka

Vyrábíme a prodáváme bílé víno, červené víno, polosuché i suché víno, speciální vína a sekty. Nabízíme vinařský turistický program, ochutnávky vín v Moravském sklepu, Louckém klášteře ve Znojmě, prohlídky vinice Šobes, Staré vinice Havraníky a vinařský vláček.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959417
Šatov 404

Vinařství Kovacs Novosedly

Vinařství Kovacs Novosedly, Prodáváme a vyrábíme vína originálního původu. Nabízíme Merlot Rosé, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon či Zweigeltrebe rosé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957847
Novosedly 5
Sponzorované odkazy:

Vinotéka "U soudku" Praha, Kbely

Vinotéka "U soudku" Praha, Kbely, Specializovaný prodej vín z Čech a Moravy. Nabízíme vína z vinařství: Sedlák, Baloun, Vl. Tetur, Lahofer, U Kostela, Š. Maňák, J. Valihrach, J. Šilinek, L. Horák, Žernosecké vinařství, sekty Jan Petrák aj. 23 druhů moravských sudových vín, vinné a historické sklo, sommeliérské potřeby. E-shop.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957845
Praha, Kbely

VINOTÉKA U LACHTANA Praha, Smíchov

VINOTÉKA U LACHTANA Praha, Smíchov, nabízíme Vám nejenom vína moravských rodinných vinařství - Nestarec, Dobrá vinice, Kočařík, Glos, Šebesta, J. Osička, Volařík, Fr. Mádl, Spěvák, ale také vína ze všech známých světových regionů. Prodáváme také stáčená vína a ke skleničce si u nás můžete dát něco k zakousnutí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957843
Praha, Smíchov

Farkatéka vinotéka - Portugalská, Německá, Španělská vína

Jsme vinotéka, velkoobchod a dovozce vína. U nás zakoupíte vína z Moravy i zahraničí - Rumunská, Italská, Francouzská, Chilská, Portugalská, Německá, Španělská. Dále nabízíme whisky, cognag, slivovici, likéry.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206482
České Budějovice 1

Vinotéka IDEA lahvová i sudová vína Ostrava, Zábřeh

Vinotéka IDEA lahvová i sudová vína Ostrava, Zábřeh. Provozujeme vinotéku. Prodáváme lahvová i sudová vína. Nabízíme víno stáčené. Naše nabídka je komplexní, dodáváme veškeré typy sudových vín: vína suchá, polosuchá, vína polosladká a sladká.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206412
Ostrava, Zábřeh

Shop na vino - kvalitní vína z Moravy, Slovenska i zahraničí

Nabízíme kvalitní vína z Moravy, Slovenska i zahraničí. Máme široký výběr vín lahvových i sudových, destilátů a pochutin. Pořádáme tematické ochutnávky nejen v naší vinotéce. Pro firmy nabízíme tichá vína s jejich logem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206251
Třinec, Lyžbice

Vinotéka Karneval - Francie, Chile, Jižní Afriky, Itálie, Bulharska, sudová vína

Prodáváme velmi kvalitní vína z vinařství jako Nové Vinařství, Sonberk, Špalek, Tanzberg, Glos, Michlovský, Spielberg, Lahofer, Roudnice, Žernoseky. Zahraniční z Francie, Chile, Jižní Afriky, Itálie, Bulharska, sudová vína, ochutnávky a velkoobchod.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206179
Praha, Nusle

Vinoteka budamont Herink - prodej zahraničních a tuzemských vín

Internetový prodej zahraničních a tuzemských vín. Nabídka vín z Argentiny, Bulharska, Francie, Chile, Itálie, Maďarska, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska a Španělska. Nabízíme dárková balení, kartonové, dřevěné boxy, tubusy, piknikové i kufříkové sady, someliérské nože a velké láhve.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206130
Herink
Sponzorované odkazy:

Vinotéka Košt České Budějovice

Provozování vinotéky s nabídkou různých tuzemských i zahraničních lahvových a sudových vín a doplňkového sortimentu. Pro děti, ale i dospělé jsme zavedli novinku džusy ,, DAN ". Příjemné nekuřácké posezení. A pro zpestření dne nabízíme točenou Opočenskou zmrzlinu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206089
České Budějovice 3

Vinotéka U Mikeše - lahvová i sudová vína Šumperk

Provozujeme vinotéku. Nabízíme lahvová i sudová vína od kvalitních převážně moravských vinařů. Ing. F. Mádl, Petr Skoupil, Valihrach, Volařík, Žídek. Snažíme se o co nejvyšší kvalitu vín za dostupnou cenu. Víno je skladováno v klimatizovaných skladech za použití co nejméně chemie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206047
Šumperk

Vinotéka HANDL stáčené i lahvové víno z Moravy

Nabízíme stáčené i lahvové víno z Moravy. Dále mošty, hroznové šťávy, řecké a rakouské víno a dekorační i dárkové předměty. Výroba dekoračních předmětů na přání, podle ročního období, svátků i výročí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206010
Týn nad Vltavou

Dobré vínečko Praha, Dejvice - Vinotéka "Na Partyzánech"

Nabízíme stáčená i lahvová přívlastková vína. Dodáváme vína včetně obsluhy na firemní, soukromé i vánoční večírky, festivaly a koncerty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205962
Praha, Dejvice

DECANTE - víno a destiláty z Moravy, Francie, Chile a Itálie

Nabízíme více jak 800 druhů vín skladem. Provoz vinotéky. Prodáváme víno a destiláty z Moravy, Francie, Chile a Itálie. Poradíme s nákupem vína, připravíme degustaci a dárkové balení. Podporujeme gastro zařízení - vinné lístky, rozvoz. Provoz vinotéky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205914
Liberec XI-Růžodol I

Vinotéka a vinný bar Vinové Jihlava

Provozujeme vinárnu pro 25 hostů, bar a vinotéku. Nabízíme vína z Moravy, Čech, Slovenska, Rakouska, Maďarska, Francie, Portugalska a Chile. Pořádáme pravidelně různé prezentace moravských i zahraničních vinařství. Zajišťujeme také ochutnávky vín pro otevřenou společnost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1934042
Jihlava

VÍNO SÝKORA, s.r.o. - ročníková, archivní a jakostní přívlastková vína

Výroba sudových a lahvových vín. Nabízíme ročníková, archivní a jakostní přívlastková vína. Pořádáme degustace a exkurze do vinic s odborným výkladem. Pěstujeme vína různých odrůd jako jsou Sauvignon, Svatovavřinecké, Ryzlink, André a Aurelius.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1934040
Čejkovice

Vinotéka ZNOVÍN ZNOJMO - bílé víno, červené víno, polosuché i suché víno

Vyrábíme a prodáváme bílé víno, červené víno, polosuché i suché víno, speciální vína a sekty. Nabízíme vinařský turistický program, ochutnávky vín v Moravském sklepu, Louckém klášteře ve Znojmě, prohlídky vinice Šobes, Staré vinice Havraníky a vinařský vláček.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1934038
Šatov 404

Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice

Šlechtitelská stanice vinařská navázala na tradici „Zemské révové školy“ založené v roce 1901 k jejímuž odkazu se hrdě hlásí. Byla zde vyšlechtěna odrůda André a započaty práce na vyšlechtění odrůd Pálava, Aurelius a Agni, které byly dokončeny později v Perné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933980
Velké Pavlovice

Vinotéka na náměstí Praha, Zbraslav

Dovoz vína od 15ti rodinných vinařství z Maďarska, Itálie. VO i MO. Specializace na Tokaj. Limitované série vín, archivní ročníky, archivy a dárková vína. Pronájem Tokajského sklepa. Vína z Peru, Chile, Sicílie, Piemont a z Friuli, Itálie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933866
Praha, Zbraslav
1 2 > >|