Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Vinotéka a vinný bar Vinové Jihlava

Provozujeme vinárnu pro 25 hostů, bar a vinotéku. Nabízíme vína z Moravy, Čech, Slovenska, Rakouska, Maďarska, Francie, Portugalska a Chile. Pořádáme pravidelně různé prezentace moravských i zahraničních vinařství. Zajišťujeme také ochutnávky vín pro otevřenou společnost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1934042
Jihlava

VÍNO SÝKORA, s.r.o. - ročníková, archivní a jakostní přívlastková vína

Výroba sudových a lahvových vín. Nabízíme ročníková, archivní a jakostní přívlastková vína. Pořádáme degustace a exkurze do vinic s odborným výkladem. Pěstujeme vína různých odrůd jako jsou Sauvignon, Svatovavřinecké, Ryzlink, André a Aurelius.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1934040
Čejkovice

Vinotéka ZNOVÍN ZNOJMO - bílé víno, červené víno, polosuché i suché víno

Vyrábíme a prodáváme bílé víno, červené víno, polosuché i suché víno, speciální vína a sekty. Nabízíme vinařský turistický program, ochutnávky vín v Moravském sklepu, Louckém klášteře ve Znojmě, prohlídky vinice Šobes, Staré vinice Havraníky a vinařský vláček.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1934038
Šatov 404
Sponzorované odkazy:

Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice

Šlechtitelská stanice vinařská navázala na tradici „Zemské révové školy“ založené v roce 1901 k jejímuž odkazu se hrdě hlásí. Byla zde vyšlechtěna odrůda André a započaty práce na vyšlechtění odrůd Pálava, Aurelius a Agni, které byly dokončeny později v Perné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933980
Velké Pavlovice

Vinotéka na náměstí Praha, Zbraslav

Dovoz vína od 15ti rodinných vinařství z Maďarska, Itálie. VO i MO. Specializace na Tokaj. Limitované série vín, archivní ročníky, archivy a dárková vína. Pronájem Tokajského sklepa. Vína z Peru, Chile, Sicílie, Piemont a z Friuli, Itálie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933866
Praha, Zbraslav

Vinotéka Vínečko - výběr lahvových a sudových vín z tuzemska

Nabízíme bohatý výběr lahvových a sudových vín z tuzemska i zbytku světa. Naleznete u nás vína z Argentiny, Austrálie, Chile, Francie, Itálie, Jižní Afriky, Portugalska, Španělska a dalších zemí. Prodáváme také zahraniční sudová vína. Nabízíme velmi široký sortiment portských vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933754
Praha, Holešovice

Slovácká galerie vín - vinný sklep Kyjov

Slovácká galerie vín - vinný sklep Kyjov, Stylový vinný sklep s nabídkou vín výhradně ze Slovácké vinařské podoblasti. Pravidelné degustace pro veřejnost. Výběr z vítězných vín Galerie rulandských vín ČR. Sklep má kapacitu až 45 osob. Možnost pořádání firemních, společenských a rodinných akcí. Pestrá nabídka sýrů a velký doplňkový prodej.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933668
Kyjov

Zdeňka Provazníková Vinotéka - nabídka sudových a lahvových vín Kladno

Dárková prodejna s vinotékou. Široký sortiment vín a kazet s vínem, sommeliérské služby. Dárková služba - balení na přání, dárkové koše, balíčky. Nabízíme lahůdky, čokolády, bonboniéry, alkohol, kávu a čaje. Zásobujeme akce zbožím, prodejce (i) vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933576
Kladno

Vinotéka U soudku - prodej vín z Čech a Moravy

Specializovaný prodej vín z Čech a Moravy. Nabízíme vína z vinařství: Sedlák, Baloun, Vl. Tetur, Lahofer, U Kostela, Š. Maňák, J. Valihrach, J. Šilinek, L. Horák, Žernosecké vinařství, sekty Jan Petrák aj. 23 druhů moravských sudových vín, vinné a historické sklo, sommeliérské potřeby. E-shop.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933473
Praha, Kbely

GANYMED - přívlastkové víno tuzemské i zahraniční vína

Vinotéka se specializuje na kvalitní, přívlastkové víno tuzemské i zahraniční, pořádáme degustace s výkladem, dárkové balení vína - pro firemní účely s vlastní etiketou jako reklamní předměty s odpočtem DPH, velkoobchodní prodej za dodavatelské ceny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933368
Třebíč, Stařečka
Sponzorované odkazy:

Vinařství Herůfek - prodej lahvového i sudového vína

Jsme rodinné vinařství zabývající se výrobou jakostních a přívlastkových vín, které je součástí Velkopavlovické vinařské podoblasti. Zabýváme se výrobou a prodejem lahvového i sudového vína. Nabízíme bílé i červené odrůdy. Zajišťujeme posezení ve vinném sklepě s pohoštěním a ubytováním.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933254
Zaječí

Vinařství Maláník - Osička s.r.o. Zpracování hroznů vinné révy, příprava vína

Zpracování hroznů vinné révy, příprava vína a jeho prodej. Nabídka degustací. Poskytujeme také ubytování v penzionu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933178
Mikulčice 261

Vinařství Tomanovský - Vinařství ze Slovácka Petrov

Vinařství ze Slovácka, které navazuje na tradici několika vinařských rodin z Petrova obhospodařuje cca 1 ha vinic v oblasti Bílých Karpat. Filozofie vinařství je založena na šetrném zpracování hroznů a minimalizaci použití chemických prostředků. Degustačním prostorem jsou vinné sklepy Petrov-Plže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933087
Petrov 465

Vinárna - VÍNKO a jiné dobroty Brno, Mokrá Hora

Prodej sudových a láhvových vín z moravských vinařství. K dispozici je vnitřní i venkovní posezení. Pořádání akcí. K vínu nabízíme čerstvé vážené oříšky, olivy a olivové koktejly ze Španělska, brambůrky, tyčinky a jiné. V zahradě je i hřiště pro děti. Točené pivo Bernard, piva z malých pivovarů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1933018
Brno, Mokrá Hora

Rodinné vinařství Mikulenkovi - Pod Třešňovkou

Rodinné vinařství Mikulenkovi - Pod Třešňovkou, Vyrábíme a prodáváme naše víno. Nabízíme degustaci vín, pohoštění a teplá domácí jídla.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932929
Velké Žernoseky 17

Restaurace a vinárna U Šebestiána Praha, Vysočany

Restaurace a vinárna nabízí českou kuchyni, čepovaná piva Staropramen, Stella artois, Velvet, Hoegarden, Leffe, Plzeň. Vína z Chile, Argentiny, Afriky, moravská vína ze Strážnice. V restauraci je nekuřácký salónek. Můžete přijít na hokej, fotbal, sportovní přenosy na velkých obrazovkách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932812
Praha, Vysočany

Vinárna a restaurace Tramín - víno, jídla domácí i světové kuchyně

Vinárna a restaurace Tramín Nabízíme víno, jídla domácí i světové kuchyně a živou hudbu nebo DJ k poslechu či tanci. K dispozici je salonek a WiFi připojení, možnost konání společenských akcí. Kapacita restaurace je 80 míst. Lze platit kreditními kartami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932737
Brno-město

Jedna Báseň Brno - Provozujeme nekuřáckou kavárnu a vinárnu

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a vinárnu. Nabízíme italskou kávu Vergnano, moravská sudová i lahvová vína a denní nabídku pokrmů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932544
Brno-město

VinVin vinný bar - nabídka kvalitních lahvových vín

Ryze moravský nekuřácký vinný bar s víny z produkce vinařů VOC Znojmo.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932458
Praha, Žižkov

HRADNÍ VINÁRNA & RESTAURACE - bílá, červená i růžová vína

HRADNÍ VINÁRNA & RESTAURACE, bílá, červená i růžová vína, Provozujeme nekuřáckou restauraci s vinárnou. Nabízíme denní menu se zaměřením na českou kuchyni v moderním gastronomickém provedení. Dále nabízíme bílá, červená i růžová vína. Připravíme tabule pro svatby, oslavy, třídní srazy, firemní večírky či rauty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932347
Litoměřice, Předměstí
|< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >|