Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Pizzerie Třeboň, nabídky pizzy Top-Spin

Provozujeme pizzerii s nabídkou jídel italské kuchyně. K dispozici je bowling, bezdrátové připojení k internetu a zahrádka v letních měsících. Poskytujeme rozvoz jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1809242
Třeboň I

Pizzeria & Restaurant Sonno Di Forno Praha

Pizzeria & Restaurant Sonno Di Forno Praha. Pizzeria s pestrou nabídkou nejen italských jídel. Nabízíme Vám 70 míst v členitém prostoru i s nekuřáckými salonky s dětským koutkem a velkou letní zahradu. Důraz klademe na poctivou italskou kuchyni, polední hotovková menu a víkendové nabídky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1809114
Praha, Vysočany

Pizza Presto 63 - pizzy, gyros, saláty, pastu, polední menu

Provozujeme stylově zařízený Pizza fast-food v centru města. Nabízíme pizzy, gyros, saláty, pastu, polední menu, denní akce v odpoledních hodinách, rozvoz pizzy a hotových jídel. Denně otevřeno do ranních hodin. Každý den je jiná pizza.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1808881
Praha, Vinohrady
Sponzorované odkazy:

Pizzerie Da Claudio Ostrava - Italská pizzerie a restaurace

Pizzerie Da Claudio Ostrava - Italská pizzerie a restaurace. Italská pizzerie a restaurace Vám nabízí pizzu pečenou na dřevě v kamenné peci, domácí těstoviny, gnocchi a mnoho jiného. Provozovna je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, má bezbariérový přístup a v letních měsících rozsáhlou zahrádku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1808737
Ostrava, Moravská Ostrava

Restaurace Carmelita - Pizzerie, rozvoz a prodej pizzy

Široká nabídka jídel italské kuchyně, pizzy pečené na dubovém dřevě, těstoviny, saláty. Posezení na letní zahrádce. Možnost pořádání oslav, večírků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1808587
Praha, Malá Strana

Ristorante pizzeria Hemerkův statek Slaný

Provozujeme pizzerii, restauraci - ristorante se zaměřením na originální italská jídla a výběrová vína. Nabízíme denní menu, pizzu, těstoviny, krémová rizota, steaky, saláty, dezerty a různé nápoje. Používáme vybrané kvalitní ingredience. V letních měsících zahrádka s barem a kapacitou 300-600 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1808372
Slaný

Ristorante Piazza Brno-město

Provozujeme restauraci. Nabízíme pizzy a těstoviny z italských surovin včetně steaků, ryb, salátů, archivních italských i moravských vín, italské kávy či dezertů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1808141
Brno-město

Ratejna pizzerie - music restaurant Brno

Ratejna pizzerie music restaurant Brno. Stylová restaurace a pizzerie s diskotékou a salonkem o kapacitě 40 míst. Denní menu. Od středy do soboty dance večery s českou i současnou hudbou. Možnost pořádání firemních akcí, večírků a oslav.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1807758
Brno-město

Pizza West Praha - Nabídka jídel italské a mexické kuchyně

Pizza West Praha, Nabídka jídel italské a mexické kuchyně. Nabídka jídel italské a mexické kuchyně. Zajištění rozvážky. Rozvážka: pizza, kuřecí křidélka a jiná jídla po celé Praze. Italská kuchyně, mexická a mezinárodní kuchyně až na Váš stůl domů nebo do práce. Pizza on-line objednávkový systém. Restaurace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1807571
Praha, Nusle

Pizzerie Corleone Praha, Prosek

Pizzerie Corleone Praha, Prosek. Nabízíme Vám vynikající pokrmy tradiční italské kuchyně připravované s maximální péčí podle ověřených receptů. Vybrat si můžete z pestré nabídky sahající od předkrmů, přes obvyklé i méně známé druhy pizzy až k minutkám, salátům a zákuskům.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1807357
Praha, Prosek
Sponzorované odkazy:

Bella Italia & Alibaba KEBAB Teplice

Bella Italia & Alibaba KEBAB Teplice. Nabízíme pizzu, saláty a kebab. Zajišťujeme rozvozy pizzy po městě. K dispozici jsou on-line objednávky jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1802183
Teplice

Poe-Poe Uherské Hradiště - Fast Food, Rychlé občerstvení

Provozujeme rychlé občerstvení. Nabízíme speciality balkánské kuchyně, sladké pochoutky a kávu. Zajistíme catering na jakoukoliv akci. Poskytujeme rozvoz jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1802123
Uherské Hradiště

Pizza a Gyros Del Monte Třebíč, Borovina

Pizza a Gyros Del Monte Třebíč, Borovina. Nabízíme výběr pizz, salátů, gyrosu, italské zmrzliny, teplých a nealkoholických nápojů s možností posezení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1802060
Třebíč, Borovina

CatchMe, s.r.o. rybí fast food Praha, Nové Město

CatchMe, s.r.o. rybí fast food Praha, Nové Město. Provozujeme rybí fast food. Prodáváme rybí obložené chlebíčky a bagety, zeleninové saláty s rybou a mořskými plody. Nabízíme ryby na grilu, jídla z darů moře a rybí polévky. Dodáváme také uzené rybí speciality, marinované ryby, olivový olej, vína z Moravy a Valencie. Zajišťujeme rozvážkovou službu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1801977
Praha, Nové Město

Pizza Presto Rožnov pod Radhoštěm - Pizzerie

Provoz rychlého občerstvení. Nabídka rozvozu pizzy. Fast Food, Rychlé občerstvení - bohatá nabídka rychlého jídla.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1801878
Rožnov pod Radhoštěm

Fast Food, Rychlé občerstvení - KFC Svojkovice

Fast Food, Rychlé občerstvení - KFC Svojkovice. Provoz sítě mezinárodního rychlého občerstvení se zaměřením na speciality z kuřecího masa.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1801826
Svojkovice

Kebab Istanbul Chomutov

Kebab Istanbul Chomutov. Provoz kuřácké restaurace s letní zahrádkou. Nabídka rychlého občerstvení. Prodej kebabu. Možnost rozvozu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1801400
Chomutov

McDonald`s ČR, spol. s r.o. Praha, Třebonice

McDonald`s ČR, spol. s r.o. Praha, Třebonice. Provoz rychlého občerstvení se specializací na hamburgery. Nabídka zahrnuje také saláty, sendviče, dezerty, přílohy, teplé i studené nápoje a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1801316
Praha, Třebonice

Bageterie Boulevard - Fast Food, Rychlé občerstvení Ostrava

Bageterie Boulevard Fast Food, Rychlé občerstvení Ostrava. Provozujeme bageterii s možností posezení. Nabízíme zapečené bagety podle receptur od vyhlášených šéfkuchařů, pečené brambory s domácí tatarskou omáčkou a domácí ICE TEA, polévky, kávu a zmrzlinu s oříšky a nutellou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1801231
Ostrava, Moravská Ostrava

Vietnam fast food SH Praha, Holešovice

Provozuji vietnamské bistro. Nabízím vietnamské speciality s možností odběru s sebou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1801150
Praha, Holešovice
|< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >|