Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

VINOTÉKA SOMMELIÉR Kralupy nad Vltavou

Prodej sudových vín - přímé dovozy od vinařů Vajbar, Čech, Volařík, Maděřič, Winberg, Žernoseky. Dále nabízíme široký sortiment tuzemských a zahraničních lahvových vín, pálenky, champagnské, portské, dárkové kazety, stojany a doplňky. Možnost využít vinného sklepa pro soukromé i firemní oslavy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1731504
Kralupy nad Vltavou

Odrůdová vinotéka U Pramenů Plzeň, Severní Předměstí

Prodáváme vína a pořádáme tématické večery s degustacemi. Nabízíme Chardonnay, Muškát Moravský, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Rulandské modré a další značky vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1731407
Plzeň, Severní Předměstí

4. OLOMOUCKÁ VINOTÉKA - vinotéka Olomouc

Olomoucká vinotéka společnosti AVITIS s.r.o. prodává za nejnižší ceny sudová a láhvová vína těchto vinařství: Bronislav Vajbar, Krist, Sonberk, Vinné sklepy Lechovice, Jedlička & Novák, Mikrosvín, Vinařství pod Martinkou, Fabikovič, Zlomek & Vávra, Templářské sklepy, Binder, Gotberg, Habřina, Vrba, Vinařská škola Valtice, Zámečník, Zámecké...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1731280
Olomouc
Sponzorované odkazy:

3. OLOMOUCKÁ VINOTÉKA - Vinotéka

Olomoucká vinotéka společnosti AVITIS s.r.o. prodává za nejnižší ceny sudová a láhvová vína těchto vinařství: Bronislav Vajbar, Krist, Sonberk, Vinné sklepy Lechovice, Jedlička & Novák, Vinařství pod Martinkou, Fabikovič, Zlomek & Vávra, Binder, Habřina, Vrba, Vinařská škola Valtice, Zámecké vinařství Bzenec, Zemax, Cícha. Dále nabízí dárková...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1731184
Olomouc

2. OLOMOUCKÁ VINOTÉKA - Bronislav Vajbar, Krist, Sonberk, Vinné sklepy Lechovice

Olomoucká vinotéka společnosti AVITIS s.r.o. prodává za nejnižší ceny sudová a láhvová vína těchto vinařství: Bronislav Vajbar, Krist, Sonberk, Vinné sklepy Lechovice, Jedlička & Novák, Mikrosvín, Vinařství pod Martinkou, Fabikovič, Zlomek & Vávra, Binder, Habřina, Vrba, Vinařská škola Valtice, Zemax, Zámecké vinařství Bzenec, Cícha. Dále nabízí...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1731114
Olomouc

VINOTÉKA AUER´S CROSS - Vinné sklepy Lechovice, Bronislav Vajbar

Olomoucká vinotéka prodává za nejnižší ceny sudová a láhvová vína těchto vinařství: Vinné sklepy Lechovice, Bronislav Vajbar, Baloun, Krist, Jedlička & Novák, Binder, Vinařství pod Martinkou, Vrba, Habřina, Zemax, Cícha. Dále nabízí dárková balení a sommeliérské potřeby. Při odběru nad 24 lahví rozvoz po městě zdarma. Olomoucký velko a maloobchod...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1731020
Olomouc

Víno & Destiláty Praha, Štěrboholy - Vinotéka nabízí řadu moravských, zahraničních vín

Vinotéka nabízí řadu moravských a zahraničních vín prvotřídní kvality. Pro zvláštní příležitosti nabízíme sekty, šampaňské a kvalitní destiláty. Naši zákazníci oceňují také prodej sudového vína, burčáku nebo částečně zkvašeného vinného moštu. Samozřejmostí je také široká nabídka doplňků k vínu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730911
Praha, Štěrboholy

VINOTÉKA VÍNO HRUŠKA Olomouc

Vinotéka "Víno Hruška" Olomouc nabízí Olomouckým i přespolním krásná vína z Moravy i jiných koutů světa (Chile, Francie, Itálie, Rakousko, Španělsko, Jihoafrická republika). Vína, která nabízíme, jsou vždy velmi pečlivě přechutnána a vybrána do prodeje jednak majitelem společnosti Stanislavem Hruškou, a také head sommelierem Marianem Jemelíkem. Oba...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730822
Olomouc

OpenWine - Santa Ema, Familia Schroeder, Familia Deicas, Mickelsen, Guallarauco

V naší specializované prodejně OpenWine si můžete vybrat ze široké škály kvalitních vín a jedinečných gourmet produktů, které pro Vás dovážíme přímo z Jižní Ameriky. V nabídce naleznete přes 50 druhů vín z Chile, Argentiny a Uruguaye, pochutiny k vínu, exotické kompotované ovoce a prvotřídní chilský olivový olej, křupavé mandličk z Chile, ochucené...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730733
Olomouc

1. OLOMOUCKÁ VINOTÉKA AVITIS s.r.o.

Olomoucká vinotéka společnosti AVITIS s.r.o. prodává za nejnižší ceny sudová a láhvová vína těchto vinařství: Bronislav Vajbar, Krist, Sonberk, Vinné sklepy Lechovice, Jedlička & Novák, Mikrosvín, Vinařství pod Martinkou, Templářské sklepy, Binder, Fabikovič, Zlomek & Vávra, Habřina, Vrba, Vinařská škola Valtice, Zámecké vinařství Bzenec, O. Drápal...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730588
Olomouc
Sponzorované odkazy:

Vinařství Kovacs Novosedly - Merlot Rosé, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon

Vinařství Kovacs Novosedly Prodáváme a vyrábíme vína originálního původu. Nabízíme Merlot Rosé, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon či Zweigeltrebe rosé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730426
Novosedly 5

VÍNO HRUŠKA - Vinotéka a Vinný bar Rosé

Rádi Vás přivítáme v naší značkové vinotéce s posezením na Vinohradech. Těšit se můžete na skvělé víno z Blatničky z rodinného vinařství Víno Hruška. Svým blízkým můžete udělat radost našimi dárkovými balíčky a pískováním na přání. Pořádáme i pravidelné degustace a soukromé i firemní večírky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730326
Praha, Vinohrady

Odpočívadlo, pohostinství - chuťovky k vínu a pivu, maxi burgery, saláty

Odpočívadlo, pohostinství - chuťovky k vínu a pivu, maxi burgery, saláty. Nabízíme 16 druhů rozlévaných moravských a světových vín, 25 druhů přívlastkových vín 0,7 l, čepujeme Plzeňský Prazdroj, Gambrinus nepasterizovaný a Fénix. Poskytujeme chuťovky k vínu a pivu, maxi burgery, saláty, čerstvé ryby, uruguayské steaky a mnoho dalšího.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730217
Praha, Smíchov

Vinný restaurant - Viniční altán Praha, Vinohrady

Vinný restaurant s příjemným posezení u kvalitního vína a různých chuťovek a delikates. K dispozici je altán o ploše 125 metrů čtverečních pro až 60 hostů, v létě může být kapacita altánu (díky vrchní a čelní terase) vyšší. Pořádáme ochutnávky vín. Vhodné místo pro romantické svatby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730118
Praha, Vinohrady

Vinárna Na roli Petřvald

Vinárna Na roli Petřvald Nabízíme domácí kuchyni včetně denního menu a domácích zákusků. K dispozici je salónek pro předváděcí akce či semináře, hlídané parkoviště, barevný televizor či zastřešená terasa. Pořádáme rodinné oslavy či prezentace firem. Kapacita vinárny je 56 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729180
Petřvald 51

Vinárna a restaurace U Papežů - Provozujeme restauraci a vinárnu

Vinárna a restaurace U Papežů Provozujeme restauraci a vinárnu s nabídkou teplých jídel včetně nápojů. Nabízíme možnost pořádání společenských, firemních či svatebních oslav. K dispozici je taneční a společenská sál, salonek, letní zahrádka, zimní zahrada a dětský koutek včetně nekuřáckého prostoru a připojení k Wi-Fi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729178
Praha, Chodov

Hradní vinárna a restaurace Špilberk Brno-město

Hrad Špilberk - legendární hradní restaurace, vinárna a vinný sklep. Letní terasa s nádherným výhledem. Tapas bar na letní terase. Povolení k vjezdu až na hrad zašleme při rezervaci stolu elektronickou poštou. Svatební obřady i svatební hostiny bez nutnosti přejíždění. Firemní akce, večírky, rauty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729176
Brno-město

Slámovka - vinný bar Praha, Nové Město

Slámovka - vinný bar Praha, Nové Město. Provozujeme stylový vinný bar v historických sklepeních. Vinárna - nabídka kvalitních sudových a lahvových vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729174
Praha, Nové Město

Vinárna VÍNEČKO - odrůdová moravská vína ze sudů

Při posezení v denní vinárně v letním období lze využít dvou zahrádek. Podáváme odrůdová moravská vína ze sudů i v lahvích z kyjovské a mutěnické oblasti. Speciality domácí studené kuchyně. Pro nevinaře nabízíme plzeňské pivo.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729172
Praha, Vinohrady

Vinárna U ZLATKY Olomouc - kvalitní vína jak sudová, tak lahvová

Rádi Vás uvítáme ve sklepních prostorách historického centra Olomouce, kde se nachází naše útulná vinotéka s posezením. Je pro nás samozřejmostí nekuřácké prostředí, příjemná domácí atmosféra a především kvalitní vína - jak sudová, tak lahvová - ze všech koutů světa.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729170
Olomouc
|< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >|