Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Jídelna Zdravěnka - Nabídka hotových jídel, obědů, domácího pečiva

Provoz jídelního stravování. Nabídka hotových jídel, obědů, domácího pečiva a nápojů. Denně velká nabídka hotových jídel. Dále je k dispozici i kavárna s příjemným posezením.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729168
Teplice

Salátbar Praha, Smíchov - saláty, wrapy a freshe, rozvážíme jídla

Salátbar Praha, Smíchov saláty, wrapy a freshe, rozvážíme jídla. Čerstvé saláty, wrapy a freshe rozvážíme každý pracovní den. Ke každému salátu a wrapu nabízíme výborné domácí dresinky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729166
Praha, Smíchov

DOOT, s.r.o. Rozvoz jídel Hulín - Catering, hotová jídla

Nabízíme závodní stravování, rozvoz obědů, jídla pro firmy i domácnosti. Vaříme 365 dní v roce, výběr ze 4 druhů jídel a polévky. Catering, hotová jídla, grilovaná kolena. Zajišťujeme také rauty, firemní a rodinné akce a hostiny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729164
Hulín
Sponzorované odkazy:

ZRTAS s.r.o. Závodní stravování Plzeň, Jižní Předměstí

Nabízíme jídelní stravování do firem, kantýn. Moderní způsob stravování. Závodní stravování. Zajistíme provoz firemních kantýn/jídelen. Dovoz a rozvoz jídla v regionu od 3 obědů a více. Objednávka nutná den předem. Zajistíme catering na firemní akce, oslavy i jiné příležitosti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729162
Politických vězňů 2003/5

ŘÍZKÁRNA, Rozvoz řízků Praha - řízky vídeňské telecí, hovězí, vepřové, kuřecí

ŘÍZKÁRNA, Rozvoz řízků Praha - řízky vídeňské telecí, hovězí, vepřové, kuřecí. Provoz řízkárny s rozvozem po Praze zdarma a nonstop. Nabízíme řízky vídeňské telecí, hovězí, vepřové, kuřecí, smažený sýr a podobně. Zajišťujeme firemní stravování. Nabízíme catering pro firmy i soukromé párty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1727657
Praha, Smíchov

Siesta - Rozvoz jídel po Olomouci ZDARMA

Rozvoz jídel po Olomouci ZDARMA! Denní menu, pizza, burgery, těstoviny, saláty. Rozvoz jídel - výroba a rozvoz jídel na objednání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1727493
Olomouc

Freshnack - výroba a distribuce svačin Olomouc

Freshnack - výroba a distribuce svačin Olomouc NAVAZUJEME NA TRADICI - Freshnack je ryze česká společnost založená a vedená konkrétními rodiči, která navazuje na to, co tady bylo již dříve a fungovalo to. PODPORUJEME REGION - Freshnack podporuje především regionální potraviny, v druhé řadě pak republikové potraviny a až v poslední řadě potraviny ze...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1727230
Olomouc

Vegamenu - rozvoz jídel, rozvoz zdravých obědů po Olomouci

Vaříme jídla, po kterých se cítíme dobře a Vy budete také. Naše jídla vychází z vegetariánské a veganské kuchyně. Jsou ale určena pro všechny, kteří si chtějí zpestřit svůj jídelníček, ochutnat nové recepty a vyzkoušet, že zdravé může znamenat i chutné a cenově dostupné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1727118
Olomouc

Party Pizza a Česká hospoda - Rozvoz pizzy, steaky, saláty, minutky

Party Pizza a Česká hospoda, Rozvoz pizzy, steaky, saláty, minutky + denní menu Motorestu Česká Hospoda. Poslední objednávky pro rozvoz přijímáme do 14:00 hodin. Zajišťujeme firemní stravování pro zaměstnance; více informací na telefonu 603 436 029. Pizzu si také můžete vychutnat přímo v Motorestu Česká Hospoda a v HERNA BAR SALOI. Využívejte...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1727024
Olomouc

Krabky Olomouc - Výroba a rozvoz KRABIČKOVÉ STRAVY, dieta

Krabky Olomouc, Výroba a rozvoz KRABIČKOVÉ STRAVY, dieta, Výroba a rozvoz KRABIČKOVÉ STRAVY, která je určena pro všechny, kteří se chtějí pohodlně a zdravě stravovat, udržovat si svou váhu, nebo ji redukovat. Nabídka stravování: * Celodenní menu - 5 jídel/den (snídaně, svačina 1, oběd, svačina 2 a večeře) * Dopolední menu - 3 jídla/den (snídaně...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1725860
Olomouc
Sponzorované odkazy:

Restaurace AVION Olomouc

Restaurace AVION Olomouc. Tradiční restaurace, pivo - Holba, Šerák, Zubr, Plzeň, Maestro. Denní polední menu. Hotová jídla i minutky. Možnost pořádání firemních akcí, oslav, smutečních hostin. Rozvoz jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724318
Olomouc

Restaurace U HUBERTA Olomouc

Restaurace U HUBERTA Olomouc, V restauraci, která je v blízkosti historického centra, najdete „hotovky“ a skvělou minutkovou kuchyňi, příjemné prostředí, velkoplošnou projekci, 3 salónky pro rodinné a firemní oslavy, promoce, večírky a srazy škol. 5 druhů piva, letní zahrádka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724240
Olomouc

Restaurace U RYTÍŘE Olomouc - polední menu Olomouc

Klimatizovaná restaurace s příjemným prostředím. Denní menu vč. polévky. Široký výběr minutkové kuchyně. Možnost využítí klimatizovaného salonku pro rodinné oslavy, firemní večírky, promoce, svatby, smuteční hostiny, catering a jiné. Parkoviště pro hosty restaurace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724217
Olomouc

LOBSTER Olomouc - Family Restaurant

LOBSTER Olomouc - Family Restaurant, Tradiční italská pizza - Naší ideou je uspokojit co nejširší vrstvy zákazníků, proto naše nabídka začíná přípravou pizzy. Naši mistři pizzaři byli vyškoleni a certifikováni v italském Janově v ACCADEMIA PIZZAIOLI. Dle originálních receptur tak můžeme nabídnout téměř autentický produkt. Co by Vás mohlo překvapit...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724215
Olomouc

Restaurace POTREFENÁ HUSA Olomouc

Restaurace POTREFENÁ HUSA Olomouc. Restaurace Potrefená Husa v Olomouci vybudovala pověst příjemné moderní restaurace s vynikajícím točeným a lahvovým pivem a kulinářskými specialitami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724213
Olomouc

Restaurant Olomouc - Penzion CARUSO v Olomouci

Naše restaurace s letní terasou, nabízí mezinárodní a české speciality, polední menu, různé druhy steaků, grilované koleno, biftečky z vepřové panenky, ďáblův chřtán, tatarák aj. Na čepu máme plzničku 12, gambáček 10 aj. Možnost připojení Wi-Fi. Dále naším hostům nabízíme různé druhy oslav, promoce, svatby a smuteční hostiny. Možnost ubytování v...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724211
Olomouc

Restaurace Olomouc, bar ŠTUDÁČ

Klasická restaurace se samostatným barem. Čepujeme pět druhů piv. Bohatý výběr jídel ze stálého jídelníčku. Denní menu včetně polévky samozřejmostí. Sportovní přenosy na plátně, šipky, fotbálek, jukebox. Zdarma wi-fi, zahrádka. Přijďte, uvidíte, posoudíte.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724209
Olomouc

Restaurace VIKTORIA Olomouc - polední menu

Stylová restaurace v centru města. Nekuřácké prostory, klimatizovaná, možnost pořádání rodinných oslav, firemních večírků, promocí, svateb. Příjemné prostředí, letní terasa s dětským koutkem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724207
Olomouc

Blues Rock CAFE Olomouc

Blues Rock CAFE Olomouc. Najdete u nás "hotovky" i skvělou minutkovou kuchyni. Každý víkend pořádáme akce na různé druhy alkoholu (vodka + redbull za 50,- Kč, mojito za 50,- Kč). Přijďte si užít sportovní přenosy na velkoplošné projekci, či populární karaoke.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724205
Olomouc

RESTAURACE U ANDĚLA Olomouc

RESTAURACE U ANDĚLA Olomouc, Restaurace se nachází v historickém centru města Olomouce. Zimní zahrada a letní terasa jsou situovány na hradbách z dob Marie Terezie. Výborná kuchyně a skvělá obsluha podtrhuje charakter podniku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724203
Olomouc
|< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >|