Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Vinotéka IDEA lahvová i sudová vína Ostrava, Zábřeh

Vinotéka IDEA lahvová i sudová vína Ostrava, Zábřeh. Provozujeme vinotéku. Prodáváme lahvová i sudová vína. Nabízíme víno stáčené. Naše nabídka je komplexní, dodáváme veškeré typy sudových vín: vína suchá, polosuchá, vína polosladká a sladká.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206412
Ostrava, Zábřeh

Shop na vino - kvalitní vína z Moravy, Slovenska i zahraničí

Nabízíme kvalitní vína z Moravy, Slovenska i zahraničí. Máme široký výběr vín lahvových i sudových, destilátů a pochutin. Pořádáme tematické ochutnávky nejen v naší vinotéce. Pro firmy nabízíme tichá vína s jejich logem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206251
Třinec, Lyžbice

Vinotéka Karneval - Francie, Chile, Jižní Afriky, Itálie, Bulharska, sudová vína

Prodáváme velmi kvalitní vína z vinařství jako Nové Vinařství, Sonberk, Špalek, Tanzberg, Glos, Michlovský, Spielberg, Lahofer, Roudnice, Žernoseky. Zahraniční z Francie, Chile, Jižní Afriky, Itálie, Bulharska, sudová vína, ochutnávky a velkoobchod.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206179
Praha, Nusle
Sponzorované odkazy:

Vinoteka budamont Herink - prodej zahraničních a tuzemských vín

Internetový prodej zahraničních a tuzemských vín. Nabídka vín z Argentiny, Bulharska, Francie, Chile, Itálie, Maďarska, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska a Španělska. Nabízíme dárková balení, kartonové, dřevěné boxy, tubusy, piknikové i kufříkové sady, someliérské nože a velké láhve.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206130
Herink

Vinotéka Košt České Budějovice

Provozování vinotéky s nabídkou různých tuzemských i zahraničních lahvových a sudových vín a doplňkového sortimentu. Pro děti, ale i dospělé jsme zavedli novinku džusy ,, DAN ". Příjemné nekuřácké posezení. A pro zpestření dne nabízíme točenou Opočenskou zmrzlinu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206089
České Budějovice 3

Vinotéka U Mikeše - lahvová i sudová vína Šumperk

Provozujeme vinotéku. Nabízíme lahvová i sudová vína od kvalitních převážně moravských vinařů. Ing. F. Mádl, Petr Skoupil, Valihrach, Volařík, Žídek. Snažíme se o co nejvyšší kvalitu vín za dostupnou cenu. Víno je skladováno v klimatizovaných skladech za použití co nejméně chemie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206047
Šumperk

Vinotéka HANDL stáčené i lahvové víno z Moravy

Nabízíme stáčené i lahvové víno z Moravy. Dále mošty, hroznové šťávy, řecké a rakouské víno a dekorační i dárkové předměty. Výroba dekoračních předmětů na přání, podle ročního období, svátků i výročí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2206010
Týn nad Vltavou

Dobré vínečko Praha, Dejvice - Vinotéka "Na Partyzánech"

Nabízíme stáčená i lahvová přívlastková vína. Dodáváme vína včetně obsluhy na firemní, soukromé i vánoční večírky, festivaly a koncerty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205962
Praha, Dejvice

DECANTE - víno a destiláty z Moravy, Francie, Chile a Itálie

Nabízíme více jak 800 druhů vín skladem. Provoz vinotéky. Prodáváme víno a destiláty z Moravy, Francie, Chile a Itálie. Poradíme s nákupem vína, připravíme degustaci a dárkové balení. Podporujeme gastro zařízení - vinné lístky, rozvoz. Provoz vinotéky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205914
Liberec XI-Růžodol I

Vinárna U Venouše - sudová kvalitní vína z jižní Moravy

Provozujeme vinárnu s vinotékou s posezením pro 40 hostů. Nabízíme jídla studené kuchyně. Prodáváme lahvová i sudová vína. Jakostní sudová kvalitní vína z jižní Moravy, široký výběr jakostních a přívlastkových vín ve vinotéce. Možnost pořádání oslav, večírků a akcí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205710
Praha, Vinohrady
Sponzorované odkazy:

Nevinná vinárna Most - nabídka kvalitních lahvových vín

Nevinná vinárna Most nabídka kvalitních lahvových vín. Ve sklepních prostorách naší restaurace provozujeme vinárnu s širokým výběrem vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205651
Most

Kamenný sklípek u Juráků Uherské Hradiště

Kamenný sklípek u Juráků Uherské Hradiště, Sklípek s širokou nabídkou rozlévaných zemských i přívlastkových vín - 150 druhů lahvových vín nejen ze Slovácka. K dispozici je salonek pro 30 osob. Nabízíme také Liptovské sýry, škvarky, domácí paštiku a také nealkoholické nápoje, mošty, destiláty, čaje a svařené víno a další pochutiny k vínu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205521
Uherské Hradiště

Šindlerův dvůr, s.r.o. posezení ve vinárně, vinném sklípku

Nabízíme posezení ve vinárně, vinném sklípku a restauraci s nabídkou teplé i studené kuchyně. K dispozici je letní zahrádka a koutek pro děti. Dále je možnost pořádání společenských akcí. Podáváme tradiční českou kuchyni včetně specialit.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205479
Krmelín

Vinárna U Divocha Most

Vinárna U Divocha Most Nabízíme vína naší výroby v nekuřáckém prostředí s možností degustace a občerstvení. Kapacita vinárny je 25 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205434
Most

Vinařství Nechory - Výroba a prodej vín přívlastkových vín

Výroba a prodej vín přívlastkových vín (pozdní sběry, výběry z hroznů). Bílá vína: Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Muškát Ottonel, Sauvignon, Tramín červený, Rulandské šedé; růžová vína: Rulandské modré Rosé a Cabernet Sauvignon rosé; červená vína: Cabernet Sauvignon, Rulandské modré, Dornfelder.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205393
Prušánky

Hustopečský sklípek a penzion u Radů

Hustopečský sklípek a penzion u Radů Provozujeme rodinný nekuřácký vinný sklep s kapacito 80 osob. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí, rodinných oslav, svatebních hostin, promocí, rautů, degustací vín a podobně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205339
Hustopeče

Vinotéka Bohemia Sekt Starý Plzenec

Specializujeme se na prodej šumivých a odrůdových vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2205294
Starý Plzenec

Vinograf Wine Bar Praha, Nové Město

Vinný bar se specializací na evropská vína, Nabídka drobného občerstvení, sommelierského servisu pro gastronomii, obědového menu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2203980
Praha, Nové Město

Pálavská vinárna Praha, Bubeneč

Pálavská vinárna Praha, Bubeneč Nabízíme posezení v nekuřácké vinárně. Pořádáme degustace vín. Prodáváme stáčená i lahvová vína z vinařské oblasti Pálava. Naleznete u nás Veltlínské zelené, Chardonnay, Muškát moravský, Tramín červený, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský a další odrůdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2203926
Praha, Bubeneč

Jídelna u Moniky - knedlíky, nudle, sladké sezerty, koláče, dorty, buchty

Vaříme převážně českou kuchyni, vše domácí výroby. Nabízíme knedlíky, nudle, sladké sezerty, koláče, dorty, buchty a žádně polotovary. Komfort Vám zajistíme obsluhou a hlavně domácími nápoji - zázvorové, mátové a limetkové limonády a ledové čaje. V zimních měsících pořádáme pravidelné vepřové hody.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202628
Litoměřice, Předměstí
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|