Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Restaurační jídelna Gurmet Praha, Holešovice

Restaurační jídelna Gurmet Praha, Holešovice. Provoz restaurační jídelny. Nabízíme domácí sladkosti, dále saláty, nealkoholické nápoje, džusy, kávu. Jídlo je možné zabalit do krabiček. V případě zájmu jídla rozvážíme do firmy či kanceláře. Dále poskytujeme možnost pořádání oslav dle požadavků klienta.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202566
Praha, Holešovice

Secret of Raw, s.r.o. - dorty, zákusky, snacky a rychlá jídla Praha

Secret of Raw, s.r.o. - dorty, zákusky, snacky a rychlá jídla Praha. Provozujeme raw food restauraci zaměřující se na syrovou stravu. Nabízíme dorty, zákusky, snacky a rychlá jídla. Jídla i rozvážíme. Zajistíme catering pro soukromé i firemní akce. Pořádáme kurzy přípravy jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202521
Praha, Žižkov

Veřejná jídelna Český rozhlas Plzeň, Jižní Předměstí

Výroba a rozvoz teplých i studených jídel do firem a institucí. Dále nabízíme výrobu jídel pro restaurace a pro mimořádné akce. Poskytujeme cateringové služby a pořádáme rauty. Provozujeme i vlastní jídelnu. Vaříme bez chemických přísad.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202480
Plzeň, Jižní Předměstí
Sponzorované odkazy:

Gusto Giusto - domácích těstovin, salátu, ryb, hamburgerů, moučníku

Gusto Giusto Provoz pizzerie s nabídkou domácích těstovin, salátu, ryb, hamburgerů, moučníku a nápojů. Nabídka rozvozu až do domu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202440
Praha, Střížkov

Kašpárkova hasičárna - tortilly, čínské nudle, minutky, burgery, chlebíčky, saláty

Kašpárkova hasičárna - tortilly, čínské nudle, minutky, burgery, chlebíčky, saláty, Provozujeme nekuřáckou restauraci a pizzerii s možností rozvozu. Připravujeme denní menu. Podáváme lahvová i čepovaná vína. Dále nabízíme těstoviny, tortilly, čínské nudle, minutky, burgery, chlebíčky, saláty a další. K dispozici je dětský koutek. Možnost pořádání...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202390
Opava, Kateřinky

Sushikko Ostrava, Moravská Ostrava - milujeme sushi

Polední menu u nás a rozvoz sushi v Ostravě a okolí. Nevšední dárek při oslavách, na večírky, nebo firemní akce. Čerstvé sushi na čas dovezeme až k Vám. Hůlky, wasabi a zázvor vždy zdarma. Sushi připravujeme až těsně před dodáním, garantujeme čerstvost ryb a originálních surovin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202329
Ostrava, Moravská Ostrava

Pizza Chacharova Ostrava - Rozvoz pizzy, těstovin, salátů

Pizza Chacharova Ostrava - Rozvoz pizzy, těstovin, salátů, Rozvoz pizzy, těstovin, salátů, bezmasých, kuřecích či vepřových jídel i nápojů. Dodáváme polední menu. Rozvážíme halušky se zelím a slaninou, mexické fazole s vepřovým masem, tortilly, BBQ Wings, kuřecí řízek, smažené tvarůžky, hermelín, sýr a žampióny. Nabízíme tatarku, kečup a chilli...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202275
Ostrava, Dubina

Stravování Kučera, s.r.o. Peruc - Rozvoz jídel, výroba a rozvoz jídel

Zabýváme se veřejným stravováním. Rozvážíme obědy až do domu zákazníka, dovážíme stravování pro jednotlivé zaměstnance přímo do firmy, zajišťujeme dovoz většího množství obědů ve várnicích. Připravíme občerstvení pro oslavy a večírky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202223
Peruc 444

Restaurace Proč NE... Hrabyně - rozvoz jídel

Provozujeme restauraci a nabízíme rozvoz jídel. Restaurace je nekuřácká a poskytuje bezbariérový přístup i cateringové služby. K dispozici je WiFi připojení. Prodej sudového piva a pronájem chlazení. Pořádáme zabijačkové hody, diskotéky a další akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202148
Hrabyně 192

Restaurant u Macků Olomouc, Svatý Kopeček

Provozujeme restauraci. Široká nabídka jídel, společenské a firemní akce, svatby, večírky, rauty. Možnost venkovního posezení na zahrádce. V blízkosti zoologická zahrada a bazilika Minor. Parkoviště naproti restaurace. Letní grilování, zvěřinové hody, vepřové hody, večery s živou hudbou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202059
Olomouc, Svatý Kopeček
Sponzorované odkazy:

Hlučná samota Praha, Vinohrady

Hlučná samota Praha, Vinohrady, Restaurace v duchu hrabalových povídek, polední menu každý den, zvěřinové speciality, poctivá česká kuchyně, kachny, steaky, čerstvé těstoviny. WiFi, nekuřácký prostor, salónek či zahrádka. Pořádáme svatební hostiny, rauty, catering, firemní večírky, oslavy narozenin i posezení s přáteli.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2202002
Praha, Vinohrady

NOVOMĚSTSKÝ PIVOVAR, spol. s r.o. Praha, Nové Město

NOVOMĚSTSKÝ PIVOVAR, spol. s r.o. Praha, Nové Město. Jsme typicky staročeská restaurace s minipivovarem. Nabízíme vlastní kvasnicové 11° pivo. Výborná česká kuchyně, pivní večery s živou hudbou. Exkurze pivovarem, firemní akce, letní terasa. Disponujeme kapacitou 400 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201878
Praha, Nové Město

Slezská Krčma Třinec, Lyžbice - Restaurace

Provozujeme staročeskou stylovou restauraci se zahrádkou, nekuřáckou části, wifi, bezbariérovým přístupem. Nabízíme domácí kuchyni, velký výběr specialit, steaků, salátů, pohárů a dalších pochutin. Možnost pořádání soukromých akcí, rodinných oslav, firemních večírků a rautů v netradičním prostředí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201776
Třinec, Lyžbice

Restaurace Pod hradem Buchlovice

Restaurace Pod hradem Buchlovice. Stylová restaurace zaměřená na tradiční českou a moravskou kuchyni s nabídkou regionálních vín a domácích limonád. Restaurace má kapacitu 48 míst. Zajistíme firemní a společenské akce, nebo uspořádáme svatební hostinu. V okolí můžete navštívit hrad Buchlov, zámek Buchlovice nebo kapli sv. Barbory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201691
Buchlovice

Pivnice U Čápa Brno, Veveří

Pivnice U Čápa Brno, Veveří. Provozujeme restauraci s nabídkou tankového piva, české a moravské kuchyně. K dispozici je zahrádka s kapacitou 50 míst a možnost sledování hokejových utkání. Připravujeme denní a sezónní menu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201577
Brno, Veveří

Restaurace Metropol České Budějovice

Restaurace Metropol České Budějovice, Restaurace nabízí rauty, bankety, catering, svatby, abiturienské večírky, konference, salonky, kavárnu, bary, společenský sál, sportbar, možnost grilování. Zajišťujeme rauty pro firmy, soukromé osoby i pro Vás doma. Možnost občerstvení a příjemného oddychu řidičům autobusů a jejich turistům.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201496
České Budějovice 6

U Dvou srdcí Praha, Malá Strana - Restaurace v Praze

Restaurace se nachází v samém srdci Malé Strany, v domě z roku 1358, který se dříve jmenoval U Dvou Srdců. Najdete nás mezi dvěma pražskými mosty - Karlovým mostem a Mánesovým mostem. Nabízíme českou i mezinárodní kuchyni. Masa včetně čerstvých ryb. Točíme světlé i tmavé pivo Budvar.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201355
Praha, Malá Strana

Restaurace Masné krámy České Budějovice

Restaurace Masné krámy České Budějovice. Legendární českobudějovická restaurace nabízí prvotřídní pivo z Budějovického Budvaru a výbornou českou kuchyni. Hosté mohou sledovat velkoplošné obrazovky a připojit se k bezdrátovému internetu. Kapacita pivnice je 190 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201282
České Budějovice 1

Staročeská restaurace Špejchar Praha, Horní Počernice

Naše kuchyně směřuje k staročeským a klasickým pokrmům jako jsou pečená kolena, kachny, žebírka, guláš nebo svíčková. Nabídnout Vám můžeme uspořádání svatby, narozenin, firemních večírků a jiných akcí. Kromě stálého jídelního lístku Vám nabízíme rautový stůl nebo různá jiná jídla na požádání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2201135
Praha, Horní Počernice

Pizza Art Svitavy - Pizzerie, rozvoz a prodej

Pizza Art Svitavy - Pizzerie, rozvoz a prodej. Provozujeme pizzerii. Nabízíme pizzy na rajčatovém základu i smetanovém základu o průměru 45 cm. Zajišťujeme rozvoz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2200886
Svitavy
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|