Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Cukrárna Hájek & Hájková, s.r.o. Praha, Smíchov

Naše cukrárna nabízí velký výběr ovocných a šlehačkových dortů, chlebíčky, bagety, mléčné koktejly se zmrzlinou, čerstvé ovocné šťávy, točenou jahodovo-banánovou a vanilkovou zmrzlinu, kopečkovou zmrzlinu. Dodáváme i do kaváren a cukráren v okolí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1800559
Praha, Smíchov

Cukrárna U Kamila Kutná Hora

Cukrárna U Kamila Kutná Hora. Naší specialitou jsou dorty, zákusky a zmrzlina vlastní výroby. Z prvotřídních surovin pro Vás vyrobíme dle vlastních receptur dorty svatební, dětské, speciální a firemní, různé dezerty, cukrářské delikatesy a zákusky. Zabýváme se také výrobou velkých slavnostních nebo atypických dortů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1800496
Kutná Hora-Vnitřní Město

Cukrářství VIKI Ostrava, Vítkovice

Cukrářství VIKI Ostrava, Vítkovice. Vyrábíme a dodáváme cukrářské a pekařské výrobky - zákusky, minizákusky, výrobky light pro diabetiky, dorty balené i na objednávku, rolády, řezy, svatební i klasické koláče a frgály. U nás máte možnost vybrat si dorty dle vlastního přání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1800429
Ostrava, Vítkovice
Sponzorované odkazy:

Cukrárna AD ASTRA Hnanice

Cukrárna AD ASTRA Hnanice. Provozujeme cukrárnu a prodáváme zákusky, řezy, rolády a dorty. Zabýváme se zakázkovou výrobou narozeninových a svatebních dortů a dalších cukrářských výrobků dle přání zákazníka. Pečeme pouze z másla. Dorty zavážíme i do Znojma. Na našem webu naleznete galerii, která obsahuje přes 200 dortů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1800108
Hnanice

Cukrárna Na Letné Libušín

Cukrárna Na Letné Libušín. Vlastní cukrářská výroba a cukrárna. Dorty svatební, šlehačkové, dětské, odlehčené, netradiční a firemní. Pečeme svatební koláče a koláčky, zákusky, minizákusky, vánoční cukroví a vánočky. Vyrábíme bonboniéry a ozdoby z modelovací belgické čokolády.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1799877
Libušín

Erhartova cukrárna - svatební dorty, dětské dorty

Vyrábíme exkluzivní svatební dorty, dětské dorty, speciální firemní dorty atd. Dorty vyrábíme jen z kvalitních surovin bez „éček“. Závozy naším chladícím vozem jsou samozřejmostí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1587540
Praha, Holešovice

Cukrárna Marcipánka Praha, Vinoř

Cukrárna Marcipánka Praha, Vinoř. Vlastní výroba atypických, svatebních, dětských, narozeninových, firemních aj. dortů. Nabízíme i minidezerty, zákusky, svatební koláče a výslužky. Objednaný dort si můžete nechat doručit na místo oslavy se zárukou na dort. Vhodné pro rodinné, firemní oslavy, svatby a podobné příležitosti
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1587435
Praha, Vinoř

Cukrárna Amarilis Praha, Háje

Cukrárna Amarilis Praha, Háje. Široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís. Vše vlastní výroba. K tomu doporučujeme kávu, čokoládu nebo koktejl.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1586612
Praha, Háje

Cukrárna Ollies Ostrava

Cukrárna Ollies Ostrava. Zabýváme se výrobou a prodejem dezertů, dortů a sladkého pečiva. Mezi naše sladké výrobky patří také svatební či dětské dorty a zákusky v různých tvarech. Zajišťujeme také rozvoz přímo k Vám. K dispozici je 34 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1586582
Ostrava, Vítkovice

OVOCNÝ SVĚTOZOR prodej luxusních dortů, obložených chlebíčků, zmrzliny

Zajišťujeme výrobu a prodej ovocných a šlehačkových dortů, luxusních dortů, obložených chlebíčků a mís, zmrzlin a zmrzlinových pohárů a mléčných koktejlů. Informace k otevírací době naleznete na našich webových stránkách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1586527
Praha, Strašnice
Sponzorované odkazy:

Cukrárna, Kavárna Šlágr Praha, Vinohrady

Cukrárna, Kavárna Šlágr Praha, Vinohrady. Vyrábíme kvalitní - domácí dorty, koláče, cheese cake a zákusky. Dále bezlepkové, svatební, narozeninové dorty aj.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1586422
Praha, Vinohrady

Cukrářská výrobna - Katrin Olomouc

Cukrářskou výrobu Katrin vede paní Jarmila Jonáková, vznikla v roce 1991. Tradice výroby cukrářských a pekařských produktů je v její rodině více než stoletá, avšak specializace se přesunula z pekařských produktů pouze na výrobky cukrářské. Zachována zůstala ruční výroba, jež zaručuje vysokou kvalitu a jedinečnost. Důraz klademe hlavně na suroviny...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1586273
Olomouc - Chomoutov

Dortové studio SLADKÝ MÉĎA - Cukrárna, nabídka cukroví, dezertů

Dortové studio Sladký Méďa – cukrárna ve stylu francouzské Provence V našem Dortovém studiu si můžete objednat váš vysněný dortík, vyrábíme dětské dorty, ovocné dorty, svatební dorty, narozeninové dorty nebo čokoládové dorty a všechny podle Vašeho zadání a přání ( máme pro tuto možnost připravený PC přímo pro zákazníky) a nebo si jej můžete...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1586186
Olomouc

Cukrárna Sladký Méďa Olomouc

Cukrárna Sladký Méďa Olomouc. Sladký Méďa – cukrárna s jedinečnými zákusky, které vyrábíme z poctivých surovin bez přidaných rostlinných tuků, práškových náhražek nebo mražených polotovarů! Zákusky jsou připravované podle domácích receptur, tak, jak je můžete péct třeba i Vy doma :-) Specializujeme se na výrobu dětských, narozeninových, ovocných a...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1586111
Olomouc

Cukrárna Ollies Olomouc

Cukrárna Ollies Olomouc. Už 13 let se staráme o sladký život našich zákazníků v Ostravě, nyní jsme otevřeli naši cukrárnu i v Olomouci, na Horním Lánu. Naše dortíky jsou vyhlášené a stále více spokojených zákazníků se s oblibou vrací. Vyrábíme pro Vás cukrářské výrobky v nadstandardní kvalitě z vždy čerstvých a kvalitních surovin. Mezi naše sladké...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1585996
Olomouc
|< < 1 2