Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Restaurace JALTA Olomouc

Restaurace JALTA Olomouc. Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě vstřícného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli gurmánským zážitkem. Uvítá Vás...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1810155
Olomouc

Restaurace Holický statek Olomouc

Restaurace Holický statek Olomouc. Nový tým restaurace Holický statek Vás srdečně zve na nové gurmánské zážitky české i mezinárodní kuchyně nebo příjemné posezení v restauraci u baru, či v pivnici. Nabízíme polední menu, minutky a sladké tečky. Můžete si u nás pronajmout salonek. Zajistíme rodinné oslavy, večírky, svatby, promoce, školení a rauty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1809990
Olomouc

Restaurace a penzion GARNET Olomouc

Restaurace a penzion GARNET Olomouc. Nekuřácká restaurace. Příjemné prostředí, výborná kuchyně, denní menu, možnost pořádání firemních i soukromých akcí. Parkování za restaurací. Velký výběr z jídelního lístku. Wifi zdarma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1809802
Olomouc
Sponzorované odkazy:

Restaurace LEGUÁN Olomouc

Restaurace LEGUÁN Olomouc. Příjemné posezení v atraktivním prostředí s ŽIVÝM LEGUÁNEM. Široký výběr alko i nealko nápojů, hotových jídel, minutek a TVARŮŽKOVÝCH SPECIALIT. MOžnost konání svatebních hostin, promocí, rodinných oslav, firemních akcí aj. Letní zahrádka. Rezervace viz web.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1809659
Olomouc

U Puškaře - Restaurace Olomouc, polední menu

Nabízíme příjemné posezení v restauraci country stylu s možností vlastní hudební produkce "u kulatého stolu". Rozmanitý výběr minutkových jídel a v nabídce poledního menu máte pět možností volby z hotových jídel a dvě polévky. Oddělený prostor pro nekuřáky se stolním fotbálkem. Samostatná místnost s kulečníkem. V zimních měsících dotváříme...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1809540
Olomouc

Restaurace AVION Olomouc

Restaurace AVION Olomouc. Tradiční restaurace, pivo - Holba, Šerák, Zubr, Plzeň, Maestro. Denní polední menu. Hotová jídla i minutky. Možnost pořádání firemních akcí, oslav, smutečních hostin. Rozvoz jídel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724318
Olomouc

Restaurace U HUBERTA Olomouc

Restaurace U HUBERTA Olomouc, V restauraci, která je v blízkosti historického centra, najdete „hotovky“ a skvělou minutkovou kuchyňi, příjemné prostředí, velkoplošnou projekci, 3 salónky pro rodinné a firemní oslavy, promoce, večírky a srazy škol. 5 druhů piva, letní zahrádka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724240
Olomouc

Restaurace U RYTÍŘE Olomouc - polední menu Olomouc

Klimatizovaná restaurace s příjemným prostředím. Denní menu vč. polévky. Široký výběr minutkové kuchyně. Možnost využítí klimatizovaného salonku pro rodinné oslavy, firemní večírky, promoce, svatby, smuteční hostiny, catering a jiné. Parkoviště pro hosty restaurace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724217
Olomouc

LOBSTER Olomouc - Family Restaurant

LOBSTER Olomouc - Family Restaurant, Tradiční italská pizza - Naší ideou je uspokojit co nejširší vrstvy zákazníků, proto naše nabídka začíná přípravou pizzy. Naši mistři pizzaři byli vyškoleni a certifikováni v italském Janově v ACCADEMIA PIZZAIOLI. Dle originálních receptur tak můžeme nabídnout téměř autentický produkt. Co by Vás mohlo překvapit...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724215
Olomouc

Restaurace POTREFENÁ HUSA Olomouc

Restaurace POTREFENÁ HUSA Olomouc. Restaurace Potrefená Husa v Olomouci vybudovala pověst příjemné moderní restaurace s vynikajícím točeným a lahvovým pivem a kulinářskými specialitami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724213
Olomouc
Sponzorované odkazy:

Restaurant Olomouc - Penzion CARUSO v Olomouci

Naše restaurace s letní terasou, nabízí mezinárodní a české speciality, polední menu, různé druhy steaků, grilované koleno, biftečky z vepřové panenky, ďáblův chřtán, tatarák aj. Na čepu máme plzničku 12, gambáček 10 aj. Možnost připojení Wi-Fi. Dále naším hostům nabízíme různé druhy oslav, promoce, svatby a smuteční hostiny. Možnost ubytování v...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724211
Olomouc

Restaurace Olomouc, bar ŠTUDÁČ

Klasická restaurace se samostatným barem. Čepujeme pět druhů piv. Bohatý výběr jídel ze stálého jídelníčku. Denní menu včetně polévky samozřejmostí. Sportovní přenosy na plátně, šipky, fotbálek, jukebox. Zdarma wi-fi, zahrádka. Přijďte, uvidíte, posoudíte.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724209
Olomouc

Restaurace VIKTORIA Olomouc - polední menu

Stylová restaurace v centru města. Nekuřácké prostory, klimatizovaná, možnost pořádání rodinných oslav, firemních večírků, promocí, svateb. Příjemné prostředí, letní terasa s dětským koutkem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724207
Olomouc

Blues Rock CAFE Olomouc

Blues Rock CAFE Olomouc. Najdete u nás "hotovky" i skvělou minutkovou kuchyni. Každý víkend pořádáme akce na různé druhy alkoholu (vodka + redbull za 50,- Kč, mojito za 50,- Kč). Přijďte si užít sportovní přenosy na velkoplošné projekci, či populární karaoke.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724205
Olomouc

RESTAURACE U ANDĚLA Olomouc

RESTAURACE U ANDĚLA Olomouc, Restaurace se nachází v historickém centru města Olomouce. Zimní zahrada a letní terasa jsou situovány na hradbách z dob Marie Terezie. Výborná kuchyně a skvělá obsluha podtrhuje charakter podniku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1724203
Olomouc
|< < 1 2