Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Bary a kavárny | Cukrárny | Fast Food, Rychlé občerstvení | Pizzerie | Restaurant | Rozvoz jídel | Vinárny | Vinotéky

Restaurace a vinárna U Šebestiána Praha, Vysočany

Restaurace a vinárna nabízí českou kuchyni, čepovaná piva Staropramen, Stella artois, Velvet, Hoegarden, Leffe, Plzeň. Vína z Chile, Argentiny, Afriky, moravská vína ze Strážnice. V restauraci je nekuřácký salónek. Můžete přijít na hokej, fotbal, sportovní přenosy na velkých obrazovkách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932812
Praha, Vysočany

Vinárna a restaurace Tramín - víno, jídla domácí i světové kuchyně

Vinárna a restaurace Tramín Nabízíme víno, jídla domácí i světové kuchyně a živou hudbu nebo DJ k poslechu či tanci. K dispozici je salonek a WiFi připojení, možnost konání společenských akcí. Kapacita restaurace je 80 míst. Lze platit kreditními kartami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932737
Brno-město

Jedna Báseň Brno - Provozujeme nekuřáckou kavárnu a vinárnu

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a vinárnu. Nabízíme italskou kávu Vergnano, moravská sudová i lahvová vína a denní nabídku pokrmů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932544
Brno-město
Sponzorované odkazy:

VinVin vinný bar - nabídka kvalitních lahvových vín

Ryze moravský nekuřácký vinný bar s víny z produkce vinařů VOC Znojmo.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932458
Praha, Žižkov

HRADNÍ VINÁRNA & RESTAURACE - bílá, červená i růžová vína

HRADNÍ VINÁRNA & RESTAURACE, bílá, červená i růžová vína, Provozujeme nekuřáckou restauraci s vinárnou. Nabízíme denní menu se zaměřením na českou kuchyni v moderním gastronomickém provedení. Dále nabízíme bílá, červená i růžová vína. Připravíme tabule pro svatby, oslavy, třídní srazy, firemní večírky či rauty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1932347
Litoměřice, Předměstí

Vinařství Kovacs Novosedly - Merlot Rosé, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon

Vinařství Kovacs Novosedly Prodáváme a vyrábíme vína originálního původu. Nabízíme Merlot Rosé, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon či Zweigeltrebe rosé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730426
Novosedly 5

VÍNO HRUŠKA - Vinotéka a Vinný bar Rosé

Rádi Vás přivítáme v naší značkové vinotéce s posezením na Vinohradech. Těšit se můžete na skvělé víno z Blatničky z rodinného vinařství Víno Hruška. Svým blízkým můžete udělat radost našimi dárkovými balíčky a pískováním na přání. Pořádáme i pravidelné degustace a soukromé i firemní večírky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730326
Praha, Vinohrady

Odpočívadlo, pohostinství - chuťovky k vínu a pivu, maxi burgery, saláty

Odpočívadlo, pohostinství - chuťovky k vínu a pivu, maxi burgery, saláty. Nabízíme 16 druhů rozlévaných moravských a světových vín, 25 druhů přívlastkových vín 0,7 l, čepujeme Plzeňský Prazdroj, Gambrinus nepasterizovaný a Fénix. Poskytujeme chuťovky k vínu a pivu, maxi burgery, saláty, čerstvé ryby, uruguayské steaky a mnoho dalšího.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730217
Praha, Smíchov

Vinný restaurant - Viniční altán Praha, Vinohrady

Vinný restaurant s příjemným posezení u kvalitního vína a různých chuťovek a delikates. K dispozici je altán o ploše 125 metrů čtverečních pro až 60 hostů, v létě může být kapacita altánu (díky vrchní a čelní terase) vyšší. Pořádáme ochutnávky vín. Vhodné místo pro romantické svatby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1730118
Praha, Vinohrady

Vinárna Na roli Petřvald

Vinárna Na roli Petřvald Nabízíme domácí kuchyni včetně denního menu a domácích zákusků. K dispozici je salónek pro předváděcí akce či semináře, hlídané parkoviště, barevný televizor či zastřešená terasa. Pořádáme rodinné oslavy či prezentace firem. Kapacita vinárny je 56 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729180
Petřvald 51
Sponzorované odkazy:

Vinárna a restaurace U Papežů - Provozujeme restauraci a vinárnu

Vinárna a restaurace U Papežů Provozujeme restauraci a vinárnu s nabídkou teplých jídel včetně nápojů. Nabízíme možnost pořádání společenských, firemních či svatebních oslav. K dispozici je taneční a společenská sál, salonek, letní zahrádka, zimní zahrada a dětský koutek včetně nekuřáckého prostoru a připojení k Wi-Fi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729178
Praha, Chodov

Hradní vinárna a restaurace Špilberk Brno-město

Hrad Špilberk - legendární hradní restaurace, vinárna a vinný sklep. Letní terasa s nádherným výhledem. Tapas bar na letní terase. Povolení k vjezdu až na hrad zašleme při rezervaci stolu elektronickou poštou. Svatební obřady i svatební hostiny bez nutnosti přejíždění. Firemní akce, večírky, rauty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729176
Brno-město

Slámovka - vinný bar Praha, Nové Město

Slámovka - vinný bar Praha, Nové Město. Provozujeme stylový vinný bar v historických sklepeních. Vinárna - nabídka kvalitních sudových a lahvových vín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729174
Praha, Nové Město

Vinárna VÍNEČKO - odrůdová moravská vína ze sudů

Při posezení v denní vinárně v letním období lze využít dvou zahrádek. Podáváme odrůdová moravská vína ze sudů i v lahvích z kyjovské a mutěnické oblasti. Speciality domácí studené kuchyně. Pro nevinaře nabízíme plzeňské pivo.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729172
Praha, Vinohrady

Vinárna U ZLATKY Olomouc - kvalitní vína jak sudová, tak lahvová

Rádi Vás uvítáme ve sklepních prostorách historického centra Olomouce, kde se nachází naše útulná vinotéka s posezením. Je pro nás samozřejmostí nekuřácké prostředí, příjemná domácí atmosféra a především kvalitní vína - jak sudová, tak lahvová - ze všech koutů světa.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1729170
Olomouc
|< < 1 2